дисплея на таблета прехвърлен на PC

Maverick

Well-Known Member
Имам един таблет който е със спукан дисплей. За ремонт ми искат повече пари от колкото един нов с близки параметри. Как мога да "прехвърля" дисплея на таблета да се възпроизвежда на лаптопа? Лаптопа ми е на линус. С кабел успях да прехвърля част от нещата. Но ми трябва да видя и някой други неща който няма как без дисплей.


И един допълнителен въпрос, за какво може да се ползва работещ таблет без дисплей?
 
От: дисплея на таблета прехвърлен на PC

Таблета има ли HDMI ? По скоро трябва да се знае какви интерфейси има таблета или с приложение за споделяне на екрана с друго устроиство ... но все пак не знам как ще се включи без да гледаш ... :(
 
От: дисплея на таблета прехвърлен на PC

Няма HDMI. И аз си мислих с приложение, но даже не можах и да намеря такова (обратното го има). Пък после щях да му мисля как ще го инсталирам.

Това е таблета иначе: http://www.gsmarena.com/lenovo_a7_50_a3500-6280.php
 
От: дисплея на таблета прехвърлен на PC

А като включиш дисплея вижда ли се нещо ? TouchScreen-а работи ли?
 
От: дисплея на таблета прехвърлен на PC

Нищо конкретно не се вижда. Но тъча работи, защото се движат разни сенки като се натиска.
 
От: дисплея на таблета прехвърлен на PC

Като свържеш таблета към лаптопа с кабел не ти ли излизат файловете?
Аз като свържа моя , имам достъп до всеки един файл в таблета. Даже мога и да инсталирам приложения.
 
От: дисплея на таблета прехвърлен на PC

Виждам файлове, но не всички. Как точно инсталираш приложения?
 
От: дисплея на таблета прехвърлен на PC

Ами то още като го свържа и ми излиза модела и трябва да инсталираш програмката която е за модела (автоматично трябва да ти излезе).. и там вътре ти е файл мениджъра и абсолютно всичко... и Google Play магазина също ми излиза там. Като си включа телефона имам същите опции.
 
От: дисплея на таблета прехвърлен на PC

Ами то още като го свържа и ми излиза модела и трябва да инсталираш програмката която е за модела (автоматично трябва да ти излезе).. и там вътре ти е файл мениджъра и абсолютно всичко... и Google Play магазина също ми излиза там. Като си включа телефона имам същите опции.

Това явно е за вин.

Иначе при мен излизат част от файловете. Пише ми, че диска е 14гб. По каталог е 16гб. Явно е разделен на две части и в тези 2 гб който не се виждат през компа са за OS-a. Трябва да намеря някой с вин да видя какво ще стане.



Не съм убеден, че без дисплей ще мога да го направя.
 
От: дисплея на таблета прехвърлен на PC

Принципно аз имам от андроида на телефона бутон споделяне на екрана ... и съответно ми сканияра за някакви устройства ... технологията е пре wifi дори и в моммента като го пускам намирам някакъв телевизор на някой съсед :) ...
 
От: дисплея на таблета прехвърлен на PC

нищо няма да постигнеш като нямаш touch display, продай го за части, няма да получиш повече от това, което предлагат Bluestacks
 

Горе