добър безплатен брояч за английски сайт, да показва от кои страни са посещения ...

tuger

Well-Known Member
Можете ли да ми препоръчате добър безплатен брояч за английски сайт, да показва от кои страни са посещения и възможно най-подробна информация въобще? Също така ако може да има transparent mode :)

Благодаря предварително.
 
От: Брояч

Google Analytics не показва IP адреси.

StatCounter.com показва IP адреси. Обаче безплатната му версия помни детайли само за последните 500 посещения (за по-старите посещения се пази информация само за броя им).
 
От: Брояч

Аз ползвам Histats.com

Има си някой недостатъци обаче:
- Някои от ключовите думи на кирилица в страницата с влизания от търсачки ги показва бъгнати или наполовина (не всички).
- В кода, който ти дават има ненужно добавени 2 линка към техния сайт. Аз лично ги премахвам преди да сложа кода и всичко е ОК.
- Малко е тъпо направен интерфейса и начина на създаване на брояч в сайта им.

Въпреки тези недостатъци, този сайт е единствения, който успях да намеря да дава неограничена статистика (от към брой импресии), за неограничен брой сайтове и то безплатно. Има и доста статистики, които не всички броячи имат. Според мен този сайт е най-добрата алтернатива на Google Analytics.
 
От: добър безплатен брояч за английски сайт, да показва от кои страни са посещения ..

Ползвай piwik. Безплатен е, в пъти по-добър от аналитика на Гугъл. Трябва да го инсталираш на твоя си хостинг. Повече за него може да прочетеш при Васко Тошков тук.
 
От: добър безплатен брояч за английски сайт, да показва от кои страни са посещения ..

много съм доволен от Google Analytics
 

Горе