домашно счетоводство

Maverick

Well-Known Member
Някой ползва ли програма (софтуер или система) с която да си контролира и менижира финансите (приходи, разходи, дългове, кредити)?
 
От: домашно счетоводство

да, Excel

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: домашно счетоводство

Да. InCash. Ползвам го както за домашното счетоводство, така и за някои проекти.

http://www.itodorov.com/products/incash/

Струва само 20 лева, а върши чудесна работа.

П.С. Не съм нито представител, нито имам нещо общо с продавача, просто продуктът е добър и ми върши прекрасна работа.
 
От: домашно счетоводство

И аз до сега ползвам excel, ама не ми много удобен.
 
От: домашно счетоводство

И аз до сега ползвам excel, ама не ми много удобен.
Много занимавка е да си правиш лично счетоводството.Много време гълта,а и грешките са ти постоянен спътник,ако не вдяваш от професията.Стигнах до извода,че е много по-рентабилно да си наемеш някой,който да ти върши тази работа,отколкото да си губиш времето сам да си цъкаш сметките.Според мен времето,което се изисква сам да си осчетоводиш търговската си дейност не отговаря на времето,което можеш да отделиш за развитието на съответния бизнес.
 
От: домашно счетоводство

Много занимавка е да си правиш лично счетоводството.Много време гълта,а и грешките са ти постоянен спътник,ако не вдяваш от професията.Стигнах до извода,че е много по-рентабилно да си наемеш някой,който да ти върши тази работа,отколкото да си губиш времето сам да си цъкаш сметките.Според мен времето,което се изисква сам да си осчетоводиш търговската си дейност не отговаря на времето,което можеш да отделиш за развитието на съответния бизнес.

Благодаря за съвета, но бих искал да се убедя в това сам. Не мисля, че ще правя грешки при отчитането на приходите и разходите си.


Да. InCash. Ползвам го както за домашното счетоводство, така и за някои проекти.

http://www.itodorov.com/products/incash/

Струва само 20 лева, а върши чудесна работа.

П.С. Не съм нито представител, нито имам нещо общо с продавача, просто продуктът е добър и ми върши прекрасна работа.

Свалих си демо версията, но е доста простичка програмата.

намерих и една друга http://bg.keepsoft.ru/homebuh.htm която ми харесва повече, но въпреки, че е на български нещо не мога да се оправя със всичките функции, а пък хелп-а не са руски. Иначе това са всичките функционалности който биха ми потрябвали. И цената не е изобщо висока.
 
От: домашно счетоводство

Excel, of course ;)
За това, което търсиш по-добро няма да намериш. С малко повечко въображение и първоначална инвестиция на време върши чудесна работа
 
От: домашно счетоводство

Що говорите глупости бе? Какъв ексел за водене на счетоводство! И тая "с малко повече въображение и първоначална инвестиция" какво искаше да каже, сигурно и тя не знае!
 
От: домашно счетоводство

Айде пак си помисли кой говори глупости. Прочети втори път какво иска авторът и тогава се върни да коментираш
Ти разлика правиш ли между контрол и менажиране на финанси за лична употреба и счетоводство на фирма? Или си плямпаш за спорта?
 
От: домашно счетоводство

плямпа си за спорта, съдейки по хубавият червен цвят, в който свети - жалко, че не мога да му го светна още...
 
От: домашно счетоводство

И аз до сега ползвам excel, ама не ми много удобен.

Ето от тук можеш да си свалиш подходящи темплейти, а в последствие и да ги модифицираш, ако желаеш.
TR001017534.png
 

Прикачени файлове

  • TR001017534.png
    TR001017534.png
    47.9 KB · Преглеждания: 18
От: домашно счетоводство

harkon, доста се рових из тези темплейти и не можах да открия нищо по-добро от таблицата която аз съм си направил. А тя не е кой знае какво. Иначе благодаря, че го сподели линка, има други полезни неща.
 
От: домашно счетоводство

harkon, доста се рових из тези темплейти и не можах да открия нищо по-добро от таблицата която аз съм си направил. А тя не е кой знае какво. Иначе благодаря, че го сподели линка, има други полезни неща.
Пробвай с тази програма.
Между другото, занимавам се с изготвянето на справочна информация (отчетни форми) с Business Intelligence and Reporting Tools.
 
Последно редактирано:
От: домашно счетоводство

Синко ти затова ли живееш? Да даваш репутация във форума и да получаваш? Изпълваш ли се с енергия като си отвориш профила и видиш, че си с зелена репутация? Ей пълно е с дребни душици тука бе! Алексчо, сега ще ти дам положителна репутация, за да може мъничкото ти сърчице да започне да тупти от радост щом видиш!
плямпа си за спорта, съдейки по хубавият червен цвят, в който свети - жалко, че не мога да му го светна още...
 
От: домашно счетоводство

Благодаря ти за това, което се опитваш да ми дадеш, но за съжаление не можеш...
За съжаление си прав, че е пълно с дребни душици и бих се радвал да понамалеят (да се чете, че не съм достоен за твоето присъствие и бих се радвал, ако не ми го предоставяш).


А и няма да е лошо за теб да се образоваш малко – я правопис, я поведение...
 
От: домашно счетоводство

Приятелче как да не мога? Дадох ти положителна репутация и се надявам искрено да е затуптяло сърчицето ти! Поздрави
 
От: домашно счетоводство


Ако поработиш в посока да си поне мъничко полезен за останалите потребители или поне да не им досаждаш с безсмислени мнения и нападки може и твоето мъничко сърчице някой ден да подскочи радостно.
Спести си покровителствените и умалителни обръщения. Научи каква е разликата между думичките култура и селяния.

П.С. Докато светиш в хубав червен цвят можеш да даваш само неутрални репутации. Но за да те зарадвам и да спиш спокойно, Алексер има една голяма зелена точка от мен.
 
От: домашно счетоводство

Супер! Раздавайте си един на друг зелени точки и нека сърчицата Ви да бият силно :)

п.с. да не сте в цикъл, че сте така нервна?
 
Последно редактирано:
От: домашно счетоводство

Само да питам дамата, на снимката тя ли е или ..... ах-ахаххахахааххаха
 

Горе