домейните .cc колко бързо се регистират?

happyslacker

New Member
Уж си регистрирах .cc (при GoDaddy), но като напиша "resolveip иметонадомейна.cc" ми връща "resolveip: Unable to find hostid for 'иметонадомейна.cc': host not found".
Обикновено като регистрирам домейн заработва почти веднага - след няколко минути (ползвам DNS-ите на opendns.com вместо (или заедно с) тези на доставчика ми). Това за 24/48 часа за обновяване на DNS-ите ми се вижда малко преувеличено.
 
От: домейните .cc колко бързо се регистират?

Уж си регистрирах .cc (при GoDaddy), но като напиша "resolveip иметонадомейна.cc" ми връща "resolveip: Unable to find hostid for 'иметонадомейна.cc': host not found".
Обикновено като регистрирам домейн заработва почти веднага - след няколко минути (ползвам DNS-ите на opendns.com вместо (или заедно с) тези на доставчика ми). Това за 24/48 часа за обновяване на DNS-ите ми се вижда малко преувеличено.

.cc/.tv са доста по-бавни от другите - на всеки 3 часа се обновява whois базата им данни, понякога и по-рядко. (Имали сме такива случаи.)

Иначе в .eu промените се извършват "на живо", .com и другите - "почти на живо", .bg - на всеки кръгъл час.
 
От: домейните .cc колко бързо се регистират?

Благодаря за информацията. Вече домейна е достъпен. Явно съм бил много нетърпелив - свикнал съм да регистрирам .com-ове, при които обновяването става много по-бързо.
 

Горе