*** е вашият код за възстановяване на акаунт във Facebook.

rujel

Well-Known Member
Получих писмо от facebookmail.com със заглавието на темата. Става дума за една моя скорошно направена abv поща. Не съм правил регистрация във FB, но е възможно пощата да е ползвана преди това от друг, който е направил такава. Та въпросът ми е мога ли да разбера за кой FB акаунт е вързан към тази поща, за да се опитам да съдействам за евентуалното запазване на профила на човека.
 
Получих писмо от facebookmail.com със заглавието на темата. Става дума за една моя скорошно направена abv поща. Не съм правил регистрация във FB, но е възможно пощата да е ползвана преди това от друг, който е направил такава. Та въпросът ми е мога ли да разбера за кой FB акаунт е вързан към тази поща, за да се опитам да съдействам за евентуалното запазване на профила на човека.
Използвай забравена парола
 
Пиши мейла във Фб, пиши парола по избор - едва ли ще я налучкаш. От там би трябвало да ти излезе името и снимка на човека собственик на профила и да ти каже - вие ли сте това, паролата ви е грешна.

Пробвай да пишеш мейла в търсачката, също може да излезе, въпреки че май я разкараха тази функционалност
 

Горе