еToro са мошеници

Affilliate

Member
Здравейте не знам дали тук е мястото,но искам да ви попитам колеги къде мога да се оплача за нарушени потребителски права на по-горно ниво.
Тези мошеници от eToro са просто много ограничени,въобще не трябваше да се занимавам с тях.
Сега ще ви разкажа на кратко за какво става въпрос.
Вчера около 20:00 , 20:30 бях в техния трейдър за мобилни устройства и по едно време ме изхвърли от него.Мислех,че е някакъв сървърен проблем затова днес пробвах да се логна.Изписва,че никнейма и паролата ми са невалидни.Помислих си да не ми е изтрит профила,но не е.Знам си главния емейл адрес,за да си рестартирам паролата.Затова пробвах в Forgot password попълник никнейма и емайла.В сайта изписва,че е изпратен имейл към мен с нова парола,влизам си в АБВ-то и нямам нито в СПАМ никъде.Пробвах през 2 часа и нищо,сякаш не съществувам в системата им.Направих си акаунт,с който да се свържа през сайта им с някой от екипът им.Писах им една любезна жена ми каза да си проверя пощата. ОТНОВО НИЩО.Тези ограничени ли са не знам.Давам им пълна информация и те пак се еб*ват с мен.
Пуснах и нещо като диспут отговориха ми с тъпото съобщение :

Dear Christiyan kalchev,
Thank you for contacting us, can you please check your spam box? can you also please provide us with the email address that you are trying to use for the password retrieval?
Should you require further assistance or information, please reply to this message or chat live with us during our business hours.

Best Regards,
Shiran Herzberg
eToro Customer Service Team


Пратих им скриин шотове с обратно писмо,даже клип направих да им пратя.Тези бавно развиващи ли са не знам.Искам да си дръпна всичките пари от сметката,а те не са малко.
Толкова ли е трудно да ми пратят на този адрес ей така нова парола пък аз да си я сменя....
Колеги адски съм бесен от това тяхно отношение искам да се оплача на по-горно ниво както споменах.
Благодаря за вниманието!
 
От: еToro са мошеници

Има ли значение колега за количеството....Ще продължавам докато не ми дадат собственоръчно някаква парола. + това държа акции . Първата ми работа след като (АКО) ми дадат парола е да си дръпна парите и въобще да ги зае**вам тези еврей
 
човек да не ми се разсърдиш....

ти сериозно ли си си направил международен акаунт някъде с абв поща ? това че едно писмо за регистрация идва не значи че другото ще дойде ако мейл сървъра на абв не бил на кеф (те имат най изчанчената антиспам защита която съм срещал) спама си минава (може да получиш един спам 500 пъти един след друг за една вечер) но пък може да не си получиш легитимни писма който са две едно след друго... (освен ако изпращача не е в техния уаит лист като фейсбук) или на някой от българските хостинги (ние ползваме хостинг в чужбина)

и от други големи фирми не идват писма в абв (за steam softweare са казвали във форума че се губят писма пратени до абв поща)


форума 5-6 години имаше проблеми с на АБВ поща не пристигаха мейлите, (имахме голям червен банер на формата за регистраци) а бяхме на cpanel сървър с дефултни конфигурации на мейл сървъра (както 50% от всички сайтове по света) и с никоя друга пощенска услуга сме нямали проблем включително и меил.бг си работеше ок ... друг номер е да се бави писмо по 5-6 часа ... и до ден днешен няколко писма на ден баунсват мейл сървъра на абв в даден момент просто отказва да си говори с нашия и да приеме писмата и се губят... но поне вече повечето идват

По темата е-торо като са пратили веднъж вече незнам каква им е политиката можеби съпорта трябва да го елвеитне на по високо ниво и там да решават какво да правят но те с доставчик като абв - който пуска повече спам от цпанел сървър но губи легитимни писма за разлика от цпанел сървър отново
 
От: еToro са мошеници

Проблема стана от там,че се регнах директно с FB иначе си ползвам gmail ...
Мамка му... Каквато държавата такива и повечето сайтове...

Забравих да спомена.
Ако не ставаше с АБВ поща как тогава получавам емайли от eToro ? Дори и автоматичните.
[email protected] от тези имейли получавам също.
[email protected]
Единственото писмо в спам кутията ми е от последната транзакция.
 
Re: От: еToro са мошеници

Проблема стана от там,че се регнах директно с FB иначе си ползвам gmail ...
Мамка му... Каквато държавата такива и повечето сайтове...

Забравих да спомена.
Ако не ставаше с АБВ поща как тогава получавам емайли от eToro ? Дори и автоматичните.
[email protected] от тези имейли получавам също.
[email protected]
Единственото писмо в спам кутията ми е от последната транзакция.

на моменти става на моменти не затова написах че като не е на кеф реджектва, да видим

докато не се сблъскаш си мислиш че няма проблем

пример от вчера понеже изпращам мейлите с -f ако баунснат да ги анализирам
This is the mail system at host ***.predpriemach.com.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

*********@abv.bg"]@abv.bg>[/EMAIL]: host pmx.abv.bg[194.153.145.51] said: 550 5.1.1
********@abv.bg>[/EMAIL]: Recipient address rejected: User unknown in virtual
mailbox table (in reply to RCPT TO command)

Имейла обаче е валиден - обяснението е

What it means is that the server the email is being delivered to doesn't recognise the user, what it does NOT mean is that the email is being delivered to the correct server.
What I ahve seen happen time and time agian is where a customer is using a hosted service and the hosted service is using a cluster of machines to accept email. One of those machines hasn't updated correctly so rejects the email, but it is hit and miss when it happens (as you have to hit the right machine in the cluster). The only people who can resolve the issue are the email hosts. Nothing you can do about it as the sender.
 
От: еToro са мошеници

Благодаря ти.
Явно трябва да съм доста нагъл да карам някой от екипът им да ми сменят имейл адреса евентуално ако им се занимава или просто да ми преведът парите към моята сметка и да ми затворят акаунта.
Друг начин не виждам...
 
Значи преди като треидвах активно брокера ми поддържаше поръчки по телефона (обаждам се казвам си предварително зададена парола и търгувам) много ме радваше опцията - беше както едно време са търгували, макар никога да не съм го ползва... после fxcm ги купиха и я махнаха да пестят

та идеята ми тези еторо нямат ли някаква такава алтернатива за връзка офлайн и така да я използваш да наредиш да ти отключат акаунта...
 
От: еToro са мошеници

eToro са едни от най-известните брокери, просто имай търпение, според мен ще се реши проблема в твоя полза. А и предпопагам съпорта няма право да променя данните на клиента без разрешение, тъй като се регулира от външна организация и тези процеси са сложни.
 

Горе