залози

yasuo

Banned
Дайте некой сайт за футболни залози бе? Аз само за bet365 се докопах, ама нещо не искам при тях да залагам, други алтернативи има ли? :wink::beer:
 
Не знаех, извинявам се в такъв случай. Просто си мислех, че спортингбет не е добра идея заради по-ниските им коефиценти, но то май така завъртяха нещата, че почти няма алтернативи.
 
От: залози

Няма единствени останаха бет365 и спортингбет ( изключвам ефбет щото те пък са с лиценз.. ) даже бет365 махнаха рекламната кампания за България, само приемат клиенти , но скоро сигурно и те ще се махнат..
 
От: залози

Nordicbet нз защо винаги ги пропускате :)
Иначе гледам никой не се интересува от ЗАЛОЗИ, а имаме вече и тема за ТОТО-то :lol:
 
От: залози

Комаджий станахме в този форум :D Ако искате да си начешете крастата, поне в офлайн казина бръмчете, пиячка на аванта, а може и с някой крупие да си тръгнете :beer:
 
От: залози

Да идея е, но трябва хубаво да си пресметнеш: загуба от ротативки/безплатна пиячка. При добра креативност и малко опит, сметката излиза :lol:
 
От: залози

Да питам аз, за колко време става превода на пари от bet365 по сметка ? :)
 
От: залози

Да питам аз, за колко време става превода на пари от bet365 по сметка ? :)

2-3 дни отнема и са ти в сметката.
Друго място което може да играете е бетфеър - взеха си лиценз за БГ. Подробности в подписа ми. Най-важното там е че коеф са по високи , но има такса при теглене на пари.
 
От: залози

работят по въпроса. Официално не , но мирор линкове , които работят без проблем има над 10. Ако някой иска , ще услужа с реф 8)
Ясно. Я прати някой мирър на ЛС имам акаунт там и знаех един мирър ама след световното на съм играл и сега пробвах, не ме пуска в този който знаех... пък няколко лева не ми стигаха за пейаут. Като вземат лиценз да дръпна пачката.
 
От: залози

Ясно. Я прати някой мирър на ЛС имам акаунт там и знаех един мирър ама след световното на съм играл и сега пробвах, не ме пуска в този който знаех... пък няколко лева не ми стигаха за пейаут. Като вземат лиценз да дръпна пачката.

Пробвай в с този -> бет365 реф
Няма нужда да чакаш лиценз - теглиш, вкарваш , играеш без проблем. Даже наскоро пуснаха нови бонуси за съществуващи клиенти.
 
От: залози

Да де, ама да не ме окошарят тука за 100 лв от хазарт.

Няма, спокойно. До сега не съм чул някой да е бил задържан за залози, пък има хиляди групи във фейса където залагат и никой не се е оплакал.
 

Горе