зарезан дамски сайт с пр

copypaster

Active Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Преди време го пусках това животно за продажба тук, ама нещо пак не се разбрахме :D

Сега го пускам отново, щото още много малко му остава да го запратя в кофата.
Животното е (продадено), дет трябваше да е мега як портал за дами на средна и не толко средна възраст, ама сега е просто тотално зарезаният сайт, дет незнам от къде до като ме е нямало е хванал и пр, че дори и на повечето статии.
Животното не се пипа грам (както ще видите), не се е оптимизирало, ни за Гошо, ни за Пешо, един вид - мразя го. Да ми кеси така да го мисля и да влизам в месеца веднъж колко да банна най-наглите спамери - не ми е оферта...

Който си го хареса е негов за 100лв заедно с убавият домейн и впс-а дет работи напразно (ако му трябва хостинг, щото пък ще трябва да си го поднови около блекфрайдей някъде беше)
 
Последно редактирано:
От: зарезан дамски сайт с пр

Трафик, приходи? Може и на ЛС.
 
От: зарезан дамски сайт с пр

Трафик по хиляда и кусур на месец унита, юли са 800. Сенса под 10е от нова година :)
Както се вижда сайта е за някой дет иска да го развива, а не е готов сайт, който печели
Статиите са уникални, по форумни тарифи би трябвало да са поне 100лв. Домейна е перфе! Впс при джъмп, изтича май след 3 месеца
 
От: зарезан дамски сайт с пр

Ееее ма много трудни сте станали за комуникация :D

Ок положението явно е тегаво. Имам предложения 50-70лв ама се чудя какво ще правя с тези пари, та пускам фаза 2 от 4 в действие :)

Давам галимацията за статии. Същият брой статии, колкото са и в сайта. Тематиката е друга. Може и по обем да се приблизително същите. Срокът за написване да е около 45-60 дни, ще се предават на части според времето на пишущият :) Ама статии не драсканици преразказани и пренаписани, а читави статии убави, дет ще се пъчат гордо в някой китен сайт с години наред :twisted:

Ако има желаеща/щ за подобна галимация, да пише смело, без свян.
Също, разбира се оказвам фул съпорт при преместването на галимацията + напътствия (ако има нужда от такива), но все пак държа кандидатката/ът да има що-годе понятие от врътпрес :)


===============
продаден
===============
 
Последно редактирано:
От: зарезан дамски сайт с пр

Здравей!
Искам да ми дадеш линк към него!
Благодаря!
 
От: зарезан дамски сайт с пр

Новият собственик ако прецени ще се свърже с теб
 
От: зарезан дамски сайт с пр

И аз проявявам интерес към сайта. 100 лева са нищо, ако домейна е добър и сайта приличен.
 
От: зарезан дамски сайт с пр

Боли ме дедовия дали проявявате интерес или не :) Га се научите да четете, тогава си пишете глупостите целящи трупане на мнения :wink:

Ама верно ли е толко трудно да се трупат мнения :eek: Ми дайте по една двайска и паса за убитият ви акаунт и ще ви спретна по 200 мненийца в рамките на 2 работни дни :D
 
От: зарезан дамски сайт с пр

Държа да знаете, че МЕ БОЛИ ФАРА ЗА ШИБАНОТО ВИ ЛИЦЕМЕРИЕ И ФАЛШИВАТА ВИ ПОЗИТИВНОСТ!!!
 
Последно редактирано:
От: зарезан дамски сайт с пр

Братле, незнам кой те е издразнил на лично, но... много злоба за рано сутринта бе :twisted:
 

Горе