защо нямам резултат при link:сайтами

gshopov

Well-Known Member
здр нароре честита нова година
имам един въпрос може и да съм в грешка ама пак да питам
като дам link:pojelanie.net не ми дава резултат
а съм добавил сайта на няколко места имам двупосочни едно посочни линкове не са много ама пак трябва да покаже нещо според мен
каде може да е проблема в смисал аз може и да съм в грешка за цялата тази история но нали така проверявам кой има линк към мен
ако съм прав значи има проблем тъйкато съм пуснал директен линк и от друг мой сайт който се индексира от гого
 
Backlink-овете ги ъпгрейдва през 3-4 месеца, така че ще трябва да изчакаш. Също така Г не индексира всички обратни връзки.
 
Препоръчвам ти да си гледаш връзките през Google Webmasters Tools или в краен случай през search.yahoo.com
 
да де аз затова питам защото yahoo ми показва едни космически цифри на линкове :)
пък гого ми вика няма и аз се шашнах
през тулса на гого пак няма

п.с. незнам що пиша гого можеби за да не знае че говоря за него хаахах
 
gshopov каза:
да де аз затова питам защото yahoo ми показва едни космически цифри на линкове :)
пък гого ми вика няма и аз се шашнах
през тулса на гого пак няма

Изчакай до следващия BL update и ще почне да ги показва, просто е малко бавен и според мен е направено умишлено
 
peshko каза:
Може ли да обясните малко по-подробно за google alerts?
добавяш саит емаил и получаваш емаили когато някои ти линкне към саита, маи имаше и още неща но не си спомням

п.с.
сори за неграмотното писание по горе, но не ме мързи за по-добро
 
това за алармата е полезно :)
да ви се похваля в няколко новинарски сайта вече има статия за моя :)

ам искам да попитам каде мога да чета примерно кога се очаква bl update
и pr upadate че това е много полезна информация :) ще мога да се подготвя подобаващо :) ако знам кога ще е (подготвяне за пр имам предвод)
 
Има доста сайтове с информация за PR и BL update, но вече не бих им вярвал.. Последния ъпдейт закъсня с 3-4 месеца мисля...просто Гугъл е непредвидим в момента.

P.S. Да не кажете, че говоря само общи приказки ето линк http://www.seologs.com/google-updates.html където също не смеят да дават прогнози. Само казват, че:

Last PageRank Update was 71 Days ago
Last BackLink Update was 248 Days ago
 
лол тва 250 дни си е много време бре :)

ок :) на мен не ми трябва някой да ми каже 20.02.08 6те е ъпдейта
но примерно информация от рода на през 3 месеца или 10 месеца ще ми свърши пак работа като знам кога е бил мога да преценя кога може да е

защото сега имам линкове в сайтове с приемлив пр но не се знае до ъпдейта дали линковете ще са още там не че е чак толкова важно но пак
си има значение :)
 
еми Г вече е непредвидим преди всичко беше бна три месеца... Но това не е вайното може да не ти отчита линковте но пак да си се ранкваш добре така че ПР и Линкове не е най важното, Важното е как се ранкваш
 
coolice каза:
еми Г вече е непредвидим преди всичко беше бна три месеца... Но това не е вайното може да не ти отчита линковте но пак да си се ранкваш добре така че ПР и Линкове не е най важното, Важното е как се ранкваш

yep :)

Аз най-обичам със сайтове с PR2-3 да се ранквам над такива с PR5 (примерно) хиихих
 

Горе