за сaйта futbolniprognozi.bg

От: за сaйта futbolniprognozi.bg

има малко приходи от приходи но афилиейт акаунтите са стари и не вървят със сайта който го вземе трябва да си прави нови акаунти
 
От: за сaйта futbolniprognozi.bg

дигнах срока на търга че август мъртва работа няма предприемачи :lol:
 
От: за сaйта futbolniprognozi.bg

дигнах срока на търга че август мъртва работа няма предприемачи :lol:

А не се ли сети да промениш цената? преди пак ог беше пускал и никакъв интерес нямаше, явно не времето е проблем
 
От: за сaйта futbolniprognozi.bg

А не се ли сети да промениш цената? преди пак ог беше пускал и никакъв интерес нямаше, явно не времето е проблем

преди ги бях пускал кеш за доста по голяма цена сега го пуснах на аукцион :lol:
 
Последно редактирано:
От: за сaйта futbolniprognozi.bg

преди ги бях пускал кеш за доста по голяма цена сега го пуснах на аукцион :lol: колко да намаля цената без пари ли да ти го дам

Ти си преценяваш цената на труда, но явно не среща търсенето. Предлагаш гол сайт с 6 сателита, които не са линкнати даже. Ако ти се струва нормална цената и не ти се пада повече, по-добре си го развивай.
 
От: за сaйта futbolniprognozi.bg

а бе ти луд ли си къв гол сайт ти какво искаш да има социална мрежа и сектор малки обяви ли в сайта....... ти ме разби направо..................... сателитките нарочно не са линкирани............... хмм не мога да разбера кой те накара да дойдеш и да правиш анализи в темата (сайта бил гол цената била много висока и тнт) ми вие сте изтрещели вече :lol: ся ме караш да ти сера в всичките следващи теми без да ми е искано мнението :lol:

Ама прави какво си искаш, ако искаш си сери и на главата. Като не разбираш от намек да ти го кажа така САЙТА НЕ СТРУВА
 

Горе