играя си с една тема заобяви classipress и не мога да намеря...

AMOUN

Well-Known Member
Не мога да намеря откъде да увелича колко символа да е заглавиетпо на главната страница където излизат последни ? и на самата обява текста- някой борил ли се е с този скрипт и да знае къде е - за да ми спести едночасови мъки и терзания ? ето примерен сайт - не е моя де [url]http://obqvi.prodavach.com/[/URL]
 
От: играя си с една тема заобяви classipress и не мога да намеря...

Търсиш във файловете <div class="title">. Като го намериш, Виждаш какво се намира между <h2>...</h2>. После това, което е между хашовете, го търсиш пак в съдържанието на файловете. То вероятно ще те доведе до заявка. в която разбиташ в коя таблица се пази заглавието, а в кода, къде се ограничава заглавието.

Ако не знаеш как да търсиш в съдържанието на файловете (php), ето как се търси в ПХП файлове под WIndows. Ако ползваш Линукс, инсталираш Searchmonkey, защото иначе ще ти се наложи да разучваш grep :).
 
От: играя си с една тема заобяви classipress и не мога да намеря...

баа ти пък ме изкара хептен босичък алоо :)

изкарал съм 3 месечен курс по готварство и съм готвил за няколкостотин човека бре :)
къде отиваш ти :)
то с търсене ще стане аз ползвам дреамуевъра за тая работа да ми ручка из файловете и папките за дадена думица.. ама си мислех че докато изгледам стар трек и началото на новия сезон на старгейт някой ще ми спести усилията :)
старгейта свърши имате още час два докато преслушам и старгейт юнивърсити май беше :) ба не се наказваме после :)

:twisted::twisted::twisted:
 
От: играя си с една тема заобяви classipress и не мога да намеря...

ОТБОЙ :)
НЯМА СУБТИТРИ за сериала та седнах да се погърча...
ПРИЛОЖИХ МЕТОДА НА КУЛИНАРНИКА И СТАНА РАБОТАТА... :)
 
От: играя си с една тема заобяви classipress и не мога да намеря...

ПРИЛОЖИХ МЕТОДА НА КУЛИНАРНИКА И СТАНА РАБОТАТА... :)
Е, аз имам 6 месечен курс по програмиране :p. Дори съм дипломиран програмист, макар не обичам да кодя.
 
От: играя си с една тема заобяви classipress и не мога да намеря...

на мен ламята не м идава да готвя щото съм и осирал кухнята дева...
и така... който за кото не е учил :)
 

Горе