изкажете мнение за globulsport.com

dreamman88

New Member
Здравейте , днес стартира http://globulsport.com изкажете си мнението за сайта.Не е кой знае какво , но все пак има и доста неща да се довършат.

Също така ако има хора който искат да помагат да ми пишат на лично :)

Поздрави!
 
От: Погледни тук.....

Като за начало ще спомена, че много бавно ми зареди сайта (използвам wifi), дали е така нека другите колеги да споменат при тях за колко секунди се зарежда. Това което ме подразни мене (лично мнение може и само мене да ме дразни) е долу надписа този сайт беше направен от еди си кой… Препоръчвам ти да го направиш както надписа за хоста.
Дизайна ми е леко мрачен. Има още неща да превеждаш. Някак не ми се връзва всичко на български и изведнъж
Reade more..

Лично аз премахвам иконките за печат и прочие смятам ги за излишни и че от 1000 потребителя 1 да ги използва.

Успехи
 
От: Погледни тук.....

Като за начало ще спомена, че много бавно ми зареди сайта (използвам wifi), дали е така нека другите колеги да споменат при тях за колко секунди се зарежда. Това което ме подразни мене (лично мнение може и само мене да ме дразни) е долу надписа този сайт беше направен от еди си кой… Препоръчвам ти да го направиш както надписа за хоста.
Дизайна ми е леко мрачен. Има още неща да превеждаш. Някак не ми се връзва всичко на български и изведнъж
Reade more..

Лично аз премахвам иконките за печат и прочие смятам ги за излишни и че от 1000 потребителя 1 да ги използва.

Успехи

При мен се зареди мигновено
 
От: Погледни тук.....

Не се зарежда бавно :) (средно за около 2 секунди според алертра)

А сега моето мнение за сайта (въпреки, че темата е в грешния раздел :) ):
1. Имаш проблем с енкодинга на базата данни
2. Това за "този сайт е направен от.." - около 3-ма от 1000 човека ще се интересуват от това кой е направил сайта. Или го сложи като малко надписче + линк към мейла ти (или нещо такова) или само текст: този сайт е направен от ... с малки буквички.
3. Ако държиш да знаят толкова много за теб, направи си страничка във фейсбук, туитър и други социалки и си добави бутончета във футера с линкове към профила ти. Всеки, който се интересува от теб ще те добави като приятел/ще те "следва".
4. Има 3 нюанса на зеленото. Би било хубаво или да ги оеднаквиш или да ги разграничиш повече :)
5. Успех със сайта :) Началото е най-трудно! Има възможности за развитие.
 
От: Погледни тук.....

мерси за мненията колеги , наистина има още доста неща .Очаквам още мнения колеги както положителни така и отрицателни :)
 
От: Погледни тук.....

Като цяло не е лош. Малко по мрачно изглежда с тези тъмни цветове но се свиква.
Щом държите да си имате лого защо поне не е някакво по уникално. С тази пума ....
И статиите уникални ли са?
 
От: Погледни тук.....

Картинките ти в съкратените статии са излезли от предвидените им полета и като цяло изглеждат неподредено . Сайта го зарежда сравнително бързо и аз ползвам wifi. Не ми допада дизайна - прекалено е тъмен :)
 
От: Погледни тук.....

да статиите са уникални пишем ги аз и колегите ...фона ли в мрачен или дизайна като цяло ? ами правят се други неща и не остава време за логото , мерси все пак , че ме подсети. За картинките знам че е така , ще се оправи и това .Очаквам още мнения .

Никой ли няма желание да помага с писането на статии когато има време :)
 

Горе