изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Браво и от мен , и явно си схванал това с седмицата :)
Е, щом пък Ви лъжа Виж файлът 6153 Това е единият, от двата акаунта. Два, заради рефералната комисионна, колкото и мижава да е тя. Честит първи април и на теб, но дойдох във форума не за да се лъжем с хората, а защото ми трябва малко информация.
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Здравейте, от отдавна искам да се захвана с тази Аффилиате програмата, но искам да попитам всичките ли данни трябва да си дам за да ме одобрят, или приемат ли paypal акаунт само да си дам и да като спечеля пари там да ги пращат?

Благодаря предварително..!
 
От: Re: От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Благодаря Ви за съвета, но от снимката може да разберете единствено потребителското ми име в кликбанк. Смятам, че мога да се пазя от неприятности. По-скоро ме дразни манталитета на много от сънародниците. Видиш ли, щом аз не мога, значи и Тошо не може, значи Tошо е лъжец.
Поздрави !
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Браво и от мен , и явно си схванал това с седмицата :)
Първият път помислих, че е от невнимание. Mоже би " с седмицата " трябва да се превърне на " със седмицата " Не бих направил забележка, но за да наречете някой, които не познавате лъжец, трябва да сте на доста високо нищо ? :( Реторичен въпрос, не очаквам отговор. Със здраве !
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Здравейте, от отдавна искам да се захвана с тази Аффилиате програмата, но искам да попитам всичките ли данни трябва да си дам за да ме одобрят, или приемат ли paypal акаунт само да си дам и да като спечеля пари там да ги пращат?

Благодаря предварително..!
Специално за цлицкбанк, пайпал не ти трябва, не работят с него. Oбщо взето, тези по-надеждните аффилиате програми, не работят с пейпал. И да, за да си получиш паричките, ще трябва да си дадеш личната информация, няма как.
 
Re: От: Re: От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Благодаря Ви за съвета, но от снимката може да разберете единствено потребителското ми име в кликбанк. Смятам, че мога да се пазя от неприятности. По-скоро ме дразни манталитета на много от сънародниците. Видиш ли, щом аз не мога, значи и Тошо не може, значи Tошо е лъжец.
Поздрави !

Намирал съм сайтовете на немалко хора, разполагайки само с едно потребителско име. На някои дори и лични данни като имена и адрес, както и снимки. Естествено, целта ми не е да им навредя, но ако аз мога да им намеря сайтовете, значи и хейтърите могат... По принцип ти си избираш дали да си постваш печалбите, обаче малко предпазливост няма да е излишна. Предполагам, че не искаш да го разбереш по трудния начин...
 
От: Re: От: Re: От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Намирал съм сайтовете на немалко хора, разполагайки само с едно потребителско име. На някои дори и лични данни като имена и адрес, както и снимки. Естествено, целта ми не е да им навредя, но ако аз мога да им намеря сайтовете, значи и хейтърите могат... По принцип ти си избираш дали да си постваш печалбите, обаче малко предпазливост няма да е излишна. Предполагам, че не искаш да го разбереш по трудния начин...
Гарантирам, че няма начин как да ми се навреди, освен, ако не ми хакнат акаунта в кликбанк. За аффилиате сайтовете никой не може да направи нищо, не мога да кажа защо, защото по-умните ще се досетят каква ми е играта, а прекалено много маймуни на клона не е добре. Но наистина, оценявам, че има хора, като теб, които са склонни да дават добри съвети, благодаря !
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

И от мен браво иначе идват регулярно по пощата, при мен идват за около 1 седмица след като са казали че ще пратят :)
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

И от мен браво иначе идват регулярно по пощата, при мен идват за около 1 седмица след като са казали че ще пратят :)

Брех ! Доста бързо ! Благодаря за отговора !
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Не разбирам някой получил ли е досега парите ??? Защото имах един приятел казва се кристиан той имаше 400 $ и след това го прецакаха..
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

На мен ми трябваха точно 2 минути да ти намеря всичките сайтове + кликбанк продуктите. Добра работа :) Успех.
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

На мен ми трябваха точно 2 минути да ти намеря всичките сайтове + кликбанк продуктите. Добра работа :) Успех.
не целя да се крия, както виждаш няма какво да ми се навреди, освен ако не хакнеп кликбанк акаунта ;) Прав ли съм ?
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Ми да прав си. Не виждам и защо някой ще си хаби времето да вреди, вместо да бачка по собствени проекти.
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Не разбирам някой получил ли е досега парите ??? Защото имах един приятел казва се кристиан той имаше 400 $ и след това го прецакаха..
да, вънка ли ше вали, или няма да вали ...
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Ми да прав си. Не виждам и защо някой ще си хаби времето да вреди, вместо да бачка по собствени проекти.
по принцип тази логика не важи за завистливите хора, Ho не се притеснявам.
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Браво, радвам се като видя, че някой българин колега изкарва добри пари :) Успех занапред и имаш + репутация от мен.
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Аз съм регистриран от доста време в същия сайт и бях впечатлен от презентацията на продуктите и афф програмата им. За съжаление не мога да изкарам нито стотинка от там. Ще се радвам на ноу- хау от темата и ще я следя с интерес. Надявам се да споделите... Някакви насоки?!
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Преди време отворих темата Аффилиейт маркетинг със социалните мрежи, така че наистина ти се прииска да дадеш някой съвет или идея, всички ще следим с интерес :) Аз в момента си чакам първия чек, който дефакто е за януари месец, защото Амазон ги дават с два месеца назад.

Регистрирал съм се и за дебитна карта Pyoneer, която поне за амазон може да служи за плащания, но и нея чакам да пристигне и ще се опитам второто плащане да го взема по този начин, защото чековете са голяма мъка (два месеца чакане, след това един месец пътува насам, после докато се осребри...).
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Браво, радвам се като видя, че някой българин колега изкарва добри пари :) Успех занапред и имаш + репутация от мен.
Благодаря, успех и на теб :)

Аз съм регистриран от доста време в същия сайт и бях впечатлен от презентацията на продуктите и афф програмата им. За съжаление не мога да изкарам нито стотинка от там. Ще се радвам на ноу- хау от темата и ще я следя с интерес. Надявам се да споделите... Някакви насоки?!
Има много информация изписана в интернет специално за цлицкбанк. Разрови се малко, ще намериш нещо. Това, което съм научил е че има три начина:
1. Залагаш на СЕО, бавно се изкачваш по стълба нагоре. ( аз не съм фен на СЕО-то )
2. Трафик от социалните мрежи. Проблема е че спреш ли дори за един ден, трафика ти изчезва и край. За това, отделяш парички и ги даваш на някой кадърен, да ти напише бот/програма според нуждите ти.
3. Инвестирваш пари за трафик и се надяваш да избиеш инвестицията, че да има нещо и отгоре. ( google adwords + clickbank )
Успех !
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Добре, пуснах тема част от нещата, които правя, за да докарам тези парички ето тук --> Парите в Интернет - Make Money Online
Полезни съвети - Clickbank
 

Горе