Предлагам: изработка на логота

От: изработка на логота

Промоцията изтече.
цена 50 лв за лого,20 лв статичен банер. Можете да ме намерите като пишете на ЛС.
Поздрави.
 
От: изработка на логота

Хм ... ни лого като лого, ни репутация като репутация .... Вярно, опитваш да си на пазара но дай малко креативност, малко желание и настъпление и ще се завърти колелото ;)
Извини ме за критиката.
 
От: изработка на логота

Колегата milsem, свърши чудесна работа! Изработи ми безплатно лого, което може да се сравнява с платено такова. Коректен и се съобразява с изискванията на клиента - при положение, че го връщах на няколко пъти, той не каза нищо, а просто се залавяше за работа. Изключително съм доволен от качеството на услугата. :)

logo.jpg
 
От: изработка на логота

мерси
image.gif
 
Последно редактирано:
От: изработка на логота

И аз бих се записал :)
 
Последно редактирано:
От: изработка на логота

Получих логото, което отговаряше на заданието и лично на мен много ми допадна! Комуникацията с milsem беше на ниво и за в бъдеще бих използвал услугите му, ако имам нужда.
Доволен от логото, няколко дни след като го получих, milsem ми изпраща още едно предложение, без да съм го искал и без да съм имал забележки към първото!
Мога да му пожелая успех и много доволни клиенти!
Благодаря много!
 
От: изработка на логота

Промоцията с безплатните преключи, последен е Poltargaista.
 
От: От: изработка на логота

Промоцията с безплатните преключи, последен е Poltargaista.

Получих логото и банера доста бързичко.
Като се има предвид, че нямаше конкретно задание или изисквания е добре, но просто не ми допадна (може и да е заради това, че не знам какво искам/исках). И все пак ми идва малко постно и еднотипно като за лого.
Сега гледам старите проекти и сякъш при повечето е така. @milsem, като съвет, влагай повече креативност и по-разчупени форми/цветове/шрифт и т.н.

Следващия път ще пробвам с някакво по-конкретно задание да видим как върви прогреса. За непретенциозни клиенти услугата е супер.
 
От: изработка на логота

image.jpg

последното лого
 

Прикачени файлове

  • pelielcom.png
    pelielcom.png
    3.4 KB · Преглеждания: 22
Последно редактирано:
От: изработка на логота

Лого 40 лв + безплатен банер 460x60 или 728x90

Свободен да приема поръчки
 

Горе