икономическо решение за българия

ba6tata4

New Member
Tака то се видя че бойко излезе лъжец и крадец, дори повече от милен и царя.Cега вече българия е толкова клекнала финансово че които и да дойде няма оправия ,дянков и борисов със строгата финансова дисциплина докараха хората до просешка тояга. Pешение на проблема винаги има ,обаче може да бъде брутално ,но в този момент това е една добра възможност за българия . Hаближава лято туристически сезон ще бъде море пясъци и нищо друго което го няма нито в гърция, испания и италия,така че сте дойдат пак най бедните туристи и нищо,днеска четах че стяли да регистрират онлайн туристите пак глупости защо никой не мисли как да влязат пари в тази държава . Oтговарям си сам защото не го интересува за държавата .Aз имам предложение за следващото правителство за икономически разтей, в отговор на холандия за вечният и протест да влезем в шенген,макар че са прави . 1. легализираме проституцията слагаме си витрините като в холандия и белгия и наще момичета се прибират в къщи да си работят ,2 легализация на тревата и леката дрога ,отваряне на магазини и заведения където може да се пуши и купува марихуана. Tова е начин за доста добри печалби от данъци и от тyризъм,да знам че българинът не е озрял още за такива демократични неща ,но това е демоkрацията хора разберете го ако ли не хванете самолета отидете вижте холандия белгия вижте ги как живеят белите хора стига само помиярски историки.ако това стане реалност имате ли представа колко американци сте си харчат парите в българия имате ли си представа колко пари печели холандия и белгя от тези две неща не казвам че нямат и друга промишленост но сам сигорна че това са много пари и имайте изпредвид че те нямат плажове като нашите имаме голямо предимство със морето и лятото българия сте тръгне нагоре.трябва да бъде направено по холандския модел със срог контрол и всичко ще е наред.в холандия не можеш да видиш полицаи на пътя или някъде да със патрулка много рядко всичко е със камери, не като нашите полицаи дебели намръщени комунистически ученици просто нямаме нужда от тях повярвайте ми, а тази държава живеят хора от 60 националности мислите ли че няма престъпления има но хората си имат ефективни начини за борба със всичко,моля следващото правителство нека вземе пример от държави като холандия и белгия като не можем повече от 20 години да направим демоkрация поне да видим от хората които повече от 100 години имат истинска демоkрация:p
 
Последно редактирано:
От: икономическо решение за българия

Добре де, човек, защо не удари по един Enter от време на време и по един интервал след всяка точка? Сега как да го прочета това нещо :(
 
От: икономическо решение за българия

извинявам се нямам българска клавиатура в чужбина сам много трудно с превода става и затова се получава така
 
От: икономическо решение за българия

Добре де, човек, защо не удари по един Enter от време на време и по един интервал след всяка точка? Сега как да го прочета това нещо :(

Ще ти го преведа накратко (свикнал съм по диагоналната):

курви, дрога и негра.
 
От: икономическо решение за българия

4-я баща, имаш червено за неграмотност и пренебрежение.
Не съм прочел нищо от написаното от теб в тази тема.
 
От: икономическо решение за българия

да курви дрога и негра ама и заплатка от 1400 евра добре е мисля със осигорвки за пенсика,а при боко и цецко кво гол член само
 
От: икономическо решение за българия

Предполагам, че е дама. Тва с 4 и 6 би трябвало да идва още от праисторическата ера на есемесното писане...
да от времето на последната ледена епоха е
 
От: икономическо решение за българия

уффф, бащице аре заеби ги там точки и главни букви ама поне нов ред шибай от време на време на такива пасажи. Няма нужда да следиш логиката на текста - като ти се видят два пръста текст па шибни онуй голямото копче отдясно. Бий го бе - не го пести!
 
От: икономическо решение за българия

уффф, бащице аре заеби ги там точки и главни букви ама поне нов ред шибай от време на време на такива пасажи. Няма нужда да следиш логиката на текста - като ти се видят два пръста текст па шибни онуй голямото копче отдясно. Бий го бе - не го пести!
обещавам вече сте се старая малко повече извинявам се
 
От: икономическо решение за българия

обещавам вече сте се старая малко повече извинявам се

а ся ши ми влезеш ли в положението и да едитнеш първия си пост с така лелеяните от всички нас ентери, че белким прочетем какво си написал?

да не кажеш, че съм некултурник някакъв - благодаря предварително
 
От: икономическо решение за българия

Нямам думи:),почнаха да се пускат наистина уникални теми,форума се превръща в място чесане на езици,съвземете се малко стига с тая политика,изкрейзихте покрай изборите,тва все пак е бизнес форум или поне такъв беше
 
От: икономическо решение за българия

да от времето на последната ледена епоха е

BTW, ако си дама наистина, то имам нужда от подобен натурел (без шпации и с подобна политическа платформа). Ще ти предложа алтернатива на neobux. Имам едно българско сайтче за нощни заведения, та там ми трябва коментатор, който да "епатира буржоата" с подобни идеи и правопис. Плащам 0.20лв. за всякакъв коментар. Не е кой знае колко, но е по-добре от бъксовете със сигурност (едно 50 истински зелени на месец ще връзваш, ще си изказваш свободно идеите, пък и може да ти стане забавно).
 
От: икономическо решение за българия

Нямам думи:),почнаха да се пускат наистина уникални теми,форума се превръща в място чесане на езици,съвземете се малко стига с тая политика,изкрейзихте покрай изборите,тва все пак е бизнес форум или поне такъв беше
то хубаво ама сега като има държава в държавата за какъв бизнес говориш ,до нова година ще сте на купони за олио и бензин ако помниш 1995 бойко до там сте я докара
 
От: икономическо решение за българия

BTW, ако си дама наистина, то имам нужда от подобен натурел (без шпации и с подобна политическа платформа). Ще ти предложа алтернатива на neobux. Имам едно българско сайтче за нощни заведения, та там ми трябва коментатор, който да "епатира буржоата" с подобни идеи и правопис. Плащам 0.20лв. за всякакъв коментар. Не е кой знае колко, но е по-добре от бъксовете със сигурност (едно 50 истински зелени на месец ще връзваш, ще си изказваш свободно идеите, пък и може да ти стане забавно).
не съм дама приятельо ,не ми трябват твоите 0.20 цента ,питах за букса защото нещо последно време ми искачат някакви рекламки постояно сега ги филтрирах малко и се поспряха че просто се сетих и за това написах темата,кво не мога да попитам ли да не е забранено,хората ми отговориха не става и това е
 
От: икономическо решение за българия

не съм дама приятельо ,не ми трябват твоите 0.20 цента ,питах за букса защото нещо последно време ми искачат някакви рекламки постояно сега ги филтрирах малко и се поспряха че просто се сетих и за това написах темата,кво не мога да попитам ли да не е забранено,хората ми отговориха не става и това е

ОК, щом не си - значи не си :) Просто сайтчето съм си го записал за развиване през това лято, ще го правя по-удобен за руснаци, кейфор, американци и тем подобни, та търся такова 4 и 6, омесено с политически идеи, щото събужда потребителския интерес - юзърите мое да се затепат с плюсчета и минусчета. След като те прочетох (барабар с копипейста в блога и по новинарските коментари (дарик, днес и т.н.), си помислих, че може да свършиш добра работа - имаш талант да провокираш дискусии.
 
От: икономическо решение за българия

ОК, щом не си - значи не си :) Просто сайтчето съм си го записал за развиване през това лято, ще го правя по-удобен за руснаци, кейфор, американци и тем подобни, та търся такова 4 и 6, омесено с политически идеи, щото събужда потребителския интерес - потребителите мое да се затепат с плюсчета и минусчета. След като те прочетох (барабар с копипейста в блога и по новинарските коментари (дарик, днес и т.н.), си помислих, че може да свършиш добра работа - имаш талант да провокираш дискусии.
не просто сам в отпуска сега , но през целия си жалък живот живян в бг. се надявах че нещо сте се промени сте заживем като хора ,но разбрах че не става, гарга с гълъб не лети и аз си излетях от там и така сега си пиша тука моите глупости и така ги виждам аз нещата
 
От: икономическо решение за българия

не просто сам в отпуска сега , но през целия си жалък живот живян в бг. се надявах че нещо сте се промени сте заживем като хора ,но разбрах че не става, гарга с гълъб не лети и аз си излетях от там и така сега си пиша тука моите глупости и така ги виждам аз нещата

бащице, начи и аз ги чаках тия амбреажи да променят нещо ама някси по-рано от теб осъзнах, че има некфа диспропорция. Начи в моя розов свят нещата стояха така

  • аз мисля за себе си щот съм си най-важен
  • всички политици трябва да мислят за мен щот... ми не съм сигурен що точно

в реалността нещата се оказаха малк опо различни
  • всички политици мислят за себе си а не за мен, сигурно щот не ме познават - аз съм мноо убава личност (особено ако питаш мен)
  • аз мисля ко праят всичките политици

та начи ако искаш нещо да се промени недей чака друг да се сети за тебе.

да ти кажа писането на политически трактати не ми е най-добрата представа за прекарване на отпуската ама щом ти доставя удоволтсвие и нямаш някакви по-приятни занимания...
 
От: икономическо решение за българия

Решение на кризата и истинска работна заплата:
1. Намаляване на бюрокрацията по откриване на ЕТ/ООД
2. Намаляване на разходите на фирмата (намаляване на държавния рекет), ако за една година приходите на фирмата са под 15 000 лв.
3. Подпомагане на фирмите наели нови работници (тук вече трябва да се измисли нещо).

Единствения начин да се намали безработицата и да се увеличат доходите на обикновените българи е семейния бизнес. Вярно е, че не всички са готови да имат собствен бизнес и доста ще хвърлят кърпата още след първата година, но това е начина. По този начин всички фирми от сивия и черния сектор ще минат към нормално отношение с държавата.
 
От: икономическо решение за българия

До автора на темата, така като си почнал що не довърши и либерализиация за всички сектори или ти е изгодно само курви и наркотици :D
@Derte, начина да се премахне безработицата е да се премахне тази глупости, която създава насилствена безработица - Минимална Работна Заплата!
Реално това е ирелавантен индикатор, важният фактор е заетостта!
 

Горе