имам проблем с paypal

kok1t0

New Member
здравейте, направих си виртуална карта в dsk bank
след около 2 седмици получих 2 карти едната virtual visa а другата visa electron
създадох си акаунт в paypal добавих visa electron картата чаках няколко дни и не ми пратиха sms от paypal.
след доста четене в форумите разбрах че трябва да добавя virtual visa картата.
Влезнах си в профила в paypal изтрих visa electron и когато тръгна да добавя virtual visa ми пише следното:
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
пробвах същата процедура като се опитах да добавя visa electron отново но пак ми изкарва същото.
ще съм благодарен ако ми помогнете.
 
От: имам проблем с paypal

Еми да кажем че двете карти ползват една и съща сметка.И като не ти приемат виса електрон с тази сметка всяка карта към тази сметка няма да стане
 
От: имам проблем с paypal

и сега какво да правя нито едната нито другата ми ги приема?
 
От: имам проблем с paypal

Имаш ли пари в сметката на картата и други хора са се оплаквали от точно това

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

И в крайна сметка излезе че нямали пари в картата и ПП не могат да ги charge нат 1.5 EUR
 
От: имам проблем с paypal

Е ти пък си баш на границата, как да ти кажа сега дали е от това :)
Пък да ти кажа може и да нямаш 3 лева вече, ако те е charge нало първия път като си я линкнал, зареди за всеки случай мин 5 лева линкния пак след 3 работни дни отиваш в банката казваш им че пейпал код ти трябва те са наясно в повечето за какво иде реч, след като въведеш кода ти махат и лимита, иначе даже да не си я потвърдил можеш да си правиш преводи само дето има доста ограничения...
 
От: имам проблем с paypal

ПО ПРИНЦИП ЗНАМ ЧЕ ОТ DSK ИЗПРАЩАТ SMS КОГАТО PAYPAL МИ ИЗПРАТИ 4 ЦИФРЕНИЯ КОД.
ПЪРВИЯТ ПЪТ КОГАТО РЕГИСТРИРАХ VISA ELECTRON ЗАБЕЛЯЗАХ ЧЕ ОТ PAYPAL МИ ДРЪПНАХА 5.75 ЛЕВА.
 
От: имам проблем с paypal

Странно ДСК може да имат някакви допълнителни такси, няма нужда да чакаш SMS и прочие след 3 дена отиваш направо в банката или през банкомата също става цъкаш на последни 5 транзакции и там ти е кода.
 
От: имам проблем с paypal

дск изпращат СМС на секундата стига да е активирана услугата от ДСКдиректа и т н

сложи си ДСКдирект
 
От: имам проблем с paypal

Втора Visa потвърдена. Този път на Алианц банк. :)
You have successfully entered your 4-digit PayPal code. The €1.50 EUR charge on your card will be refunded to your PayPal account. This refund may take up to 24 hours to be reflected in your PayPal balance.
 

Горе