има ли друга алтернатива за захранване на изипей, освен ходене до ЦКБ?

има ли друга алтернатива за захранване на изипей, освен ходене до ЦКБ?
Захранване на изйпей или ипей. Те са на едни и същи, ама..
 
а събраните пари, които ги имам, събрани през деня?
Физически пари няма как да ги вкараш онлайн или където и да било офлайн се тая без да отидеш до гише, аз поне не знам.
 
франчайз касите могат да се захранват само от собственни каси на изипей и ЦКБ, което отнема доста време
Аха:) ясно. Какъв франчайз имаш?
 
приятелката ми работи за франчайз и се убива да ходи да банката постоянно, много нерви и време, пък и доста клиенти се отказват да чакат
Овързани са като свински черва човек. Тия оперират в Източна Европа и най-вече на Балканите...
 
Изипей от няколко години не работят с ЦКБ ( банката на ТИМ )... откъде ви хрумна това изобщо... Колкото до това да си франчайз на Изипей/ипейБГ , не става да плаща на каса на пос терминал с друга карта и да ти се отрази захранване на сметката в ИпейБГ/Изипей, първо защото всеи търговец ползващ ПОС си плаща такса която се ряавнява на 1 до 3% от превода.. Всъщност вземи направи един списък с точните си въпроси за да ти се отговори адекватно. Запознат съм в детайли със системата на Изипей и мога да ти дам правилното решение , ако има правилен въпрос.
 
Изипей от няколко години не работят с ЦКБ ( банката на ТИМ )... откъде ви хрумна това изобщо... Колкото до това да си франчайз на Изипей/ипейБГ , не става да плаща на каса на пос терминал с друга карта и да ти се отрази захранване на сметката в ИпейБГ/Изипей, първо защото всеи търговец ползващ ПОС си плаща такса която се ряавнява на 1 до 3% от превода.. Всъщност вземи направи един списък с точните си въпроси за да ти се отговори адекватно. Запознат съм в детайли със системата на Изипей и мога да ти дам правилното решение , ако има правилен въпрос.
от изипей ад ни казаха, че можем да захранваме системата на нашия франчайз или в собственна каса на изипей(която е на далеч и мнооого се чака) или в банак ЦКБ,
отделно от миналата година плащаме и такса за внесената сума по банка.
 
от изипей ад ни казаха, че можем да захранваме системата на нашия франчайз или в собственна каса на изипей(която е на далеч и мнооого се чака) или в банак ЦКБ,
отделно от миналата година плащаме и такса за внесената сума по банка.
Чакай малко ... седни почини си и почни наново. Така си нахвърлял информацията , че нищо не ти се разбира.
Обасни подробно , франчайз на Изипей ли сте направили.
 

Горе