има ли за какво да се отчайвам

Emi4a

Active Member
Здравейте,
моя сайт е от 7 дена вече и в началото имах 1800 , а сега имам около 300-500 уникални , има ли за какво да се отчайвам и винаги ли е така.
Прочетох из форума , че доста хора са чакали първия си коментар в сайта 20 дена - 1 месец , а аз още от втория ден .

Ако пиша всеки ден статии и ги добавям в facebook и други социални мрежи ще увелича ли посещенията :)
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Ти си машина човече !!!
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Ако пиша всеки ден статии и ги добавям в facebook и други социални мрежи ще увелича ли посещенията

не знам кой ти е сайта, но ако е интересен за хората втв Facebook и другите социални мрежи, ще увеличиш посещаемостта, да. Освен ако не падне сега след като му мине бума, които си постигнал някак
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Малко ти е тъп въпроса.. "Ако пиша всеки ден статии и ги добавям в facebook и други социални мрежи ще увелича ли посещенията?"
Ако работя на повече места дали ще вземам повече пари?
 
От: От: има ли за какво да се отчайвам

В какъв смисъл - ебаваш ли ме ?


нот екзактли... просто кат са мушна у форумя и ми се набиват у фейса няколко теми които си праснал като мокри парцали на обедна маса...
п.с. Ямбооол е града Ямбооол е стила :twisted::twisted::twisted:
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Здравейте,
моя сайт е от 7 дена вече и в началото имах 1800 , а сега имам около 300-500 уникални , има ли за какво да се отчайвам и винаги ли е така.
Прочетох из форума , че доста хора са чакали първия си коментар в сайта 20 дена - 1 месец , а аз още от втория ден .

Ако пиша всеки ден статии и ги добавям в facebook и други социални мрежи ще увелича ли посещенията :)
Голям спам в скайп, фейсбук и т.н. трябва да си хвърлил, за да имаш 1800 посещения. Няма да е зле и да смениш дизайна на сайта ти, защото този е меко казано ужасен.
В какъв смисъл "първия си коментар"? :shock:
 
От: има ли за какво да се отчайвам

По-добре си подари сайта, на някой потребител във форума (напр. мен), просто това са толкова лоши резултати, направо депресиращо отчайващи :/ Съжалявам.. сайта ти не струва :(
 
От: има ли за какво да се отчайвам

От къде знаете кой е сайта и относно посещенията е логично да спаднат , ако първите дни си публикувал линка в разни форуми.
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Ямбол, виждам че си нов във форума, моят съвет е ако знаеш английски да потърсиш друг форум. Тук както виждаш са само стари кучки, а те не биха ти помогнали, по скоро биха ти се присмели.. Така е в България - интереса клати феса.
 
От: От: има ли за какво да се отчайвам

Ямбол, виждам че си нов във форума, моят съвет е ако знаеш английски да потърсиш друг форум. Тук както виждаш са само стари кучки, а те не биха ти помогнали, по скоро биха ти се присмели.. Така е в България - интереса клати феса.

Донякъде си прав , мерси за съвети ... някой хора да си правят изводите
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Задай си въпроса така: "Има ли за какво да се отчайвам първата седмица/месец/два/три?"
 
От: има ли за какво да се отчайвам

ти така лесно ако се отчайваш, не си за тази работа
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Нищо не ти пречи да се самоубиеш и сега. Тъкмо ще има по малко цигании в интернет.
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Ако става въпрос за този сайт
Код:
www.trikove.net
нормално е след първоначалния бонус, посещенията да падат!
Няма място за отчаяние! Имаш време да постигнеш повече трафик.
Добави го във всички директории, добавяй уникални материали и яко добавяй в социалните мрежи...
 
Последно редактирано:
От: има ли за какво да се отчайвам

Незаслужено обидих на майка. Извинявам се!
 
Последно редактирано:

Горе