инвестиция от 20000 хиляди лева за 3 месеца

ekotraks

New Member
Здравейте, ще имам възможност да оперирам с 20000 за три месеца и се чудя дали бих могъл да изкарам малко пари от тях, като накрая на периода естествено трябва да разполагам с тези пари в наличност. Знам че е рисковано и срокът е прекалено малък - но такива са условията в ситуацията. Пояснявам от форекс пазар не разбирам имам двама приятели потънали с по 2-3 хиляди евро в този пазар - не го виждам като възможност. Ако на някой му се роди някоя идея - нека напише.
 
От: инвестиция от 20000 хиляди лева за 3 месеца

Здравейте, ще имам възможност да оперирам с 20000 за три месеца и се чудя дали бих могъл да изкарам малко пари от тях, като накрая на периода естествено трябва да разполагам с тези пари в наличност. Знам че е рисковано и срокът е прекалено малък - но такива са условията в ситуацията. Пояснявам от форекс пазар не разбирам имам двама приятели потънали с по 2-3 хиляди евро в този пазар - не го виждам като възможност. Ако на някой му се роди някоя идея - нека напише.

Първият и най-важен въпрос под "ще имам възможност да оперирам с 20000 за три месеца" да разбираме ли, че не са твои?

Ако е така, не бих посъветвал нищо по различно от: Не "инвестирай" с чужди пари в неща от които си нямаш понятие и не си сигурен, че ще можеш да ги върнеш ако shtf...
 
От: инвестиция от 20000 хиляди лева за 3 месеца

Ако мислиш, че три месеца са малък период, ще ти напомня, че "сезона" в Слънчев Бряг е два месеца, а доста семейства разчитат само на него.
Инвестицията с чужди финансови средства обаче ... ако не си гуру в областта в която инвестираш - по добре недей !
 
От: инвестиция от 20000 хиляди лева за 3 месеца

Да парите не са мои, ще ми бъдат отпуснати за инвестиция който срок е 3 месеца. Инвестицията е такава, че ще може да бъде осъществена за 2 дни - но моя срок е 3 месеца. Ако ми бяха превели парите май месец, нямаше да пиша във форума изобщо защото имам предишен опит с бизнес на морето - контакти и др. И без проблем щях да съм с 10000 отгоре в края на тримесечния период. Но не се получи така - получавам ги средата на лятото. Приемете това, че съм човек поемащ рискове над нормалното, притиснат от ситуацията - търсещ печалбата и в най-рисковите начинания
 
От: инвестиция от 20000 хиляди лева за 3 месеца

наемаш 2 тира, караш ги в Любимец, пълниш с дини до горе и продаваш резени на Слънчака!

p.s. празни тирове има в Хасково, Любимец и Свиленград, да не ги вземеш от София!
 
От: инвестиция от 20000 хиляди лева за 3 месеца

Значи в случай, че загубиш пари от тези 20 000 няма да можеш да ги покриеш. Бърз рисков вариант, за който се сещам: Хазарт
 
От: инвестиция от 20000 хиляди лева за 3 месеца

заложи ги на Германия в мача им срещу Италия. После ще благодариш. Инвестиция за 90 минути, пук печалбата ще е блага
 

Горе