кажете една дума за блога ми

От: кажете една дума за блога ми

С Мозила не му виждам темплейта, иначе бива.
Вдясно е много празно!
 
От: кажете една дума за блога ми

аз предлагам като го оправиш тогава да го покажеш... то иначе само акртинките от игрите да оценяваме?
 
От: кажете една дума за блога ми

1 duma - sledkatoezaigrizagsmza6toimamp3playervheaderaikvoetvaotvratitelnozeleno
 
От: кажете една дума за блога ми

Като ще публикуваш в 1 пост по доста игри, то тогава остави по 1 пост на страница или просто пунликувай всяка игра в отделен пост и сложи по 5-6 поста на страница ;) - мисля, че така ще е по-прегледно ;)
 
От: кажете една дума за блога ми

Пооправи малко header-a и ако си сериозен може да смениме някой линк с http://ringtone.izteglimi.com ;)
Иначе по темата - не е лошо блогчето (като не броиме хедъра), изчистен и приятен вид, като се набляга на важното - игрите за мобилни телефони. А, ъм... погрижи се рекламите да не контрастират по този начин (черен банер върху бял фон малко... не върви).
 
От: кажете една дума за блога ми

Здравей.Добьр е,става.Само една забележка,или по точно сьвет.Става вьпрос за чата.Имаш доста опции за този чат в сайта им.Според мен можеш да го направиш по кьс да не ти яде толкоз от дясната колона,пьк и можеш да го направиш да се отваря в оделна страница,директно само за чат.
 

Горе