какво става с google

приятели какво става с Гугъл:) Мести ми позициите постоянно и вече незнам какво става
В момента оптимизирам сайт си, като за някой думи съм примерно на 2-ра стр а след няколко часа отивам примерно на 7-ма или изчезвам напълно
Е то така не може да разбереш накъде се движиш:wink:
 
От: какво става с google

Разденсил се е викаш. Сигурно снощи пак е пийнал по някоя чашка, и сега му е купон и си денси. :lol:
 
От: какво става с google

Нормално е положението. От 2 седмици е така явно във повечето ниши. Ако нямаш руски линкове най-вероятно ще те върне обратно където си бил .
 
От: какво става с google

Нормално е положението. От 2 седмици е така явно във повечето ниши. Ако нямаш руски линкове най-вероятно ще те върне обратно където си бил .

А китайски или японски, ако имам дали ще ме върне?
 
От: какво става с google

Иронията не мисля, че е на място .

Къде видя ирония? И как може да твърдиш, че руските линкове са му бутнали сайта като дори не знаеш за кой негов сайт говори?
 
От: какво става с google

Ако нямаш руски линкове най-вероятно ще те върне обратно където си бил .

А това какво ще рече?
Би ли обяснил?
 
От: какво става с google

Къде видя ирония? И как може да твърдиш, че руските линкове са му бутнали сайта като дори не знаеш за кой негов сайт говори?

Не твърдя нищо. Изказвам предположение извинявай, ако смяташ че е неуместно.
 
От: какво става с google

Не знам как се стигна до извода, че са виновни сапе линковете. Аз руски линкове нямам и все пак днес сайтовете са надолу.
 
От: какво става с google

Не знам как се стигна до извода, че са виновни сапе линковете. Аз руски линкове нямам и все пак днес сайтовете са надолу.
Без да се знае url-то на сайта всичко е възможно. Имам приятели чиито сайтове дръпнаха 2 страници назад заради такива линкове, а лично мой сайт с такива линкове си варира между 1-5 място за нишата, в която е. Може да е абсолютно всичко панди други животни , конкуренцията да е станала по силна така може само да предполагаме.
 
От: какво става с google

Не твърдя нищо. Изказвам предположение извинявай, ако смяташ че е неуместно.

В днешно време нищо не мога да сметна за неуместно, но все пак за да изкажеш такова мнение би-трябвало да го подкрепиш с доказателства, за това и направих забележката.

А ти дори не знаеше за кой негов сайт става на въпрос, пък и честно, по време на пребиваването си в форума съм се нагледал на какви ли не спамерчета дето само и само за думнат една темичка в пазара говорят пълни глупости.

Надявам се да не си от тях и да се впишеш в форума като достоен член на това уникално и прекрасно общество. ;)
 
От: какво става с google

В днешно време нищо не мога да сметна за неуместно, но все пак за да изкажеш такова мнение би-трябвало да го подкрепиш с доказателства, за това и направих забележката.

А ти дори не знаеше за кой негов сайт става на въпрос, пък и честно, по време на пребиваването си в форума съм се нагледал на какви ли не спамерчета дето само и само за думнат една темичка в пазара говорят пълни глупости.

Надявам се да не си от тях и да се впишеш в форума като достоен член на това уникално и прекрасно общество. ;)
Със сигурност няма да бъде spammer и се надявам да успея да се впиша по добър и полезен начин.
 
От: какво става с google

заради такива линкове,

Айде речи какви са тези такива линкове.
Така написано "руски", не звучи никак смислено.
Руски все още означава от Русия.
Ако имам от държавните сайтове, ще бъде ли опасно? Например. Или от руската уикипедия?
 
От: какво става с google

Не знам как се стигна до извода, че са виновни сапе линковете. Аз руски линкове нямам и все пак днес сайтовете са надолу.

Според мен гуглю иска да отрепе автомат събмитите, и за това който много бърза греши, и за това се получава денса. Гугъл си мисли, че е тул, дори и ръчно д си пуснал примерно 10-15 статии към един и същ урл. за ден.

Обаче, аз като нетърпеливото дете ще го изненадам пак с интересна стратегия, пък да видим какво ще стане.

При мен има денс при някои думи "говоря за сайта за игрите от подписа", но при други е заковал и няма мърдане. В общи линии това което оптимизирам шари в серпа като пиян колоездач, а другото си стои мирно и не мърда. Трябва му време, а и гугъл е супер муден и бавен в последно време.
 

Горе