какво ще кажете за icd.bg

От: какво ще кажете за

според мен не, станаха прекалено много фирми за хостинг на пазара, май е време да започнат да фалират :), сигурно ще стане като с недвижимите имоти
 
От: какво ще кажете за

Съдейки по заплатите, които предлагат издават сериозни намерения.
 
От: какво ще кажете за

Хаха.Много ясно че ще се задържат.Туй че ги има в бг незначи че са бг фирми
http://icd.bg/data.php

Вижте им сърварите къде са разположени.
Колко клиенти имат просто си нямате и напредстава.
 
От: какво ще кажете за icd.bg

Те са стари и много добър хостинг. Това, че не сте ги чували не значи, че не са добри и няма да се задържат.
 
От: какво ще кажете за icd.bg

Успех им пожелавам, но не се сещам за нито една основателна причина да уволнявам Суперхостинг и Host Gator за да мина към icd.bg :) .
 
От: какво ще кажете за icd.bg

Клиент съм им и не е имало проблеми с хостинга от години. Малко височки цени, но сравнени с качеството на услугата, която предоставят са направо смешни (цените де).
 
От: какво ще кажете за icd.bg

добре, сега имам един въпрос :D

ако си взема домейн от тях и те фалират какво ще стане ?

мерси :)
 
От: какво ще кажете за icd.bg

добре, сега имам един въпрос :D

ако си взема домейн от тях и те фалират какво ще стане ?

мерси :)

мисля 4е regia.bg беше обяснил/а много ясно какво става ако фалира фирмата която ти е продала домейн, потърси малко и ще намериш отговор на въпроса си
 
От: какво ще кажете за icd.bg

© 1993-2009 Ай-Си-Ди-Софт ЕООД - малоко страмно как ше фалират при положение че фирмата не е българска и прай по доста обород и хоства доста сайтчета ..
 
От: какво ще кажете за icd.bg

ползвах ги две години 2005-2007 но ми идваше доста скъпичко..иначе няма спор..ъптайм - 99.9%
 
От: какво ще кажете за

"НИЕ ХОСТВАМЕ 95 000 сайта на нашите сървъри..."
Как става тоя номер, а за пръв път чувам за тях?

Фирмата е доста сериозна и от доста години на пазара. това е една от фирмите които през цялото време поддържа едни от най-високите заплати в ИТ бранша за БГ.

Много исках да бачкам там, ама не ме взеха.

П.С. работят предимно с чужбина, и наистина имат толкова сайтове.
 

Горе