как да направиа анализ на сайт

metodi_petrow

New Member
Здравейте.
как да направиа анализ на сайт, и от каде да започна
благодаря,
лек ден ви желая.
 
От: как да направиа анализ на сайт

Здравейте.
как да направиа анализ на сайт, и от каде да започна
благодаря,
лек ден ви желая.

Методи, започни от учбниците по Български език и литература!!!
 
От: как да направиа анализ на сайт

Какъв анализ?
1. SEO
2. UX
3. Security
4. Performance

4 мнения в темата и половината врачуваме какво питаш, а другата половина ти правят правописната редакция. Абе през 90-те на миналия век, хората с достъп до компютър и Интернет имаха по-високо IQ и обща култура.
 
Последно редактирано:
От: От: как да направиа анализ на сайт

Какъв анализ?
1. SEO
2. UX
3. Security
4. Performance

4 мнения в темата и половината врачуваме какво питаш, а другата половина ти правят правописната редакция. Абе в 90-те на миналия век, хората с достъп до компютър и Интернет имаха по-високо IQ и обща култура.

Сакън, не им казвай, че са неграмотни, че ще ревнат как ги обиждат и нарушават правата им да са тотално неграмотни.
 
От: как да направиа анализ на сайт

Здравейте, приятели
въпросът ми беше анализ на сайта
.искам да се качи на по предни позици. в google
1. SEO
2. UX
3. Security
4. Performance
няда значение кое от 4те стъпки за мен е важно да е нещо безплатно и да се качи на по предни позици.
благодаря ви
оценявам вашето отношение.
 
Последно редактирано:
От: как да направиа анализ на сайт

Безпилотно или безплодно, кое от двете?

Напиши една статия от 150-200 думи за шах играта и ще ти кажем, от кое да почнеш. Като си избереш заглавие също да се отнася за шаха.
 
От: как да направиа анализ на сайт

metodi_petrow - на колко си години?
 
От: как да направиа анализ на сайт

приатели написано е безплатно и клавиатурата е прецакана, за това така се получава
извинявам се.
 
От: как да направиа анализ на сайт

Имали кои да ми подари уеб саитче...? Зарадвайте ме и мене малко тука, даите ми да разбера и аз нещо от този форум...
 
От: как да направиа анализ на сайт

приатели написано е безплатно и клавиатурата е прецакана, за това така се получава
извинявам се.

www.seoquake.com добавка за браузър за безплатни сео анализи (четеш хелпа как се ползва) ако не се оправяш с англииския гугъл транслейт...

www.webceo.com оналйн инзтумени за анализ на сайт напълно безплатно 2 сайта ( има и софтуерна версия за сваляне с 30 дни trial безплатно)

дано ги ползваш в другата тема ти показаха една много готина статискика за онлайн с карта в последния пост не си я ползвал...
 
От: как да направиа анализ на сайт

Имали кои да ми подари уеб саитче...? Зарадвайте ме и мене малко тука, даите ми да разбера и аз нещо от този форум...

направи си блог в blogger.com да разучиш различните неща безплатно е :) някой даже изкарват пари с точно с такива безплатни
 
От: как да направиа анализ на сайт

направи си блог в blogger.com да разучиш различните неща безплатно е :) някой даже изкарват пари с точно с такива безплатни


Благодаря ви искренно:rolleyes::-o
 
От: От: как да направиа анализ на сайт

Здравейте.
как да направиа анализ на сайт, и от каде да започна
благодаря,
лек ден ви желая.
Методи, започни от учбниците по Български език и литература!!!

Отговори като този направо ме убиват.
 
  • Like
Реакции: Rock
От: как да направиа анализ на сайт

Имали кои да ми подари уеб саитче...? Зарадвайте ме и мене малко тука, даите ми да разбера и аз нещо от този форум...

ще ти дам този блог http://koli-motori.blogspot.com/ при едно условие - прочетеш как става прехвърлянето, публикуване на статии и поддръжка на блог в блогър за да си готов като го вземеш, без да занимаваш колегите и да научиш нещо сам не наготово :beer:
 

Горе