как да подобря сайта ми

От: От: как да подобря сайта ми

Защо не си преведе .po файла, така можеш да го ползваш за коя да е тема ;). POedit е лесна и компактна.
Не ми е за превеждането, една тема се превежда за 5-10 минути максимум..
Като слагам тема винаги едитвам нещо.. картинки, кодове.. :)
 
От: как да подобря сайта ми

Стига пита на поразия на кой кво не му аресва. Ако туй беше удачен метод да получиш свестен краен резултат, те орта отдавна щяха да са го инвентнали...
 
От: как да подобря сайта ми

Стига пита на поразия на кой кво не му аресва. Ако туй беше удачен метод да получиш свестен краен резултат, те орта отдавна щяха да са го инвентнали...
Ами какво да правя тогава? питам тук за съвети.
 
От: как да подобря сайта ми

Аз ли имам проблеми с очите или като погледна от далече, имам чувството, че на заглавието в хедъра има Blur ? Може и игра на цветовете да е нз. :)
 
От: как да подобря сайта ми

От мен три неща
1. Махни менюто "ЗА МЕН" защото това което си написала там едва ли някой го интересува особено, най много да завъдиш педофили за фенове. Или ако го оставиш напиши че си на 22 караш магистратура по УЕБ дизайн и тн. та да те взимат по насериозно
2. В менюто "Подкрепи ме" сложи нещо да не е празно, че хората ще се чудят как да те подкрепят
3. Намали полетата за реклама на 2 от които 1 запълни на първо време с размяна на банери за да си мислят другите че няма да са първите балъци дето ще се закачат.
Поздравления, че си изхвърлила адсенса.
 

Горе