как да променям IP си

От: как да променям IP си

Има Сайтове в нета, които го правят..потърси..Пиши по - подробно. Дали е за това, което се сещаме или друго. Въпроса ти е кратък и е възможно да не получиш отговор....има и програми, които се инсталират...Ама ако ще се базикаш с някого не е добре да знаеш. Не те съветвам.
 
От: как да променям IP си

hide-my-ip. com Има и други алтернативи, но потърси по тези думички и ще излезнат. ПП...Всъщност това е за скриване май..не съм го пробвал..но имах желание да помогна.
 
От: как да променям IP си

Ако си с dynamic ip лесно, ако си сys static трябват ти проксита(private за по-спец сайтове) , може и със смяна на лан карта/мак адрес
виж тоя сайт hidemyass.com
Hide my ip няма кракната версия, трябва да си го купиш ,тия от торентите не стават
 
От: как да променям IP си

Има безплатни проксита в интернет ... обаче тъй като всичко минава през проксито включително и паролите има риск да ти хванат акаунта.
Ако си твърдо решен да ползваш можеш да потърсиш в гугъл switchproxy mozilla addon
 
От: как да променям IP си

трябва ми dinamic ip от каде да го намеря
то не се намира, зависи от и-нет доставчика ти.За бг btc-adsl са с такова, рестартваш модема и се сменя ип-то.Също и verizon/vodafon wireless (за бг мисля че мтел/глобул могат да имат).
за да си провериш дали ти е dynamic ip-то влез тук [url]http://whatismyipaddress.com/[/URL] , дай рестарт на компа и пак провери....

Има безплатни проксита в интернет ... обаче тъй като всичко минава през проксито включително и паролите има риск да ти хванат акаунта.
Ако си твърдо решен да ползваш можеш да потърсиш в гугъл switchproxy mozilla addon
за mozilla има тонове add-ons за проксита.Най-доброто за мен е "proxy firewall" free десктоп програма работи с всички браузъри, и можеш да избереш proxy 1 за IE ,proxy 2 за firefox......
 
От: как да променям IP си

Не е програма а просто ад-он за Мозилата

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/search?q=foxy+proxy&cat=all

просто си го адваш, рестарираш мозила и готово вече може да си сменяш ИП то само че има и една друга врътка, требе и прокси, принципно има някакви безплатни ама честно казано са мн бавни ако изобщо работят :)

а помежду другото ако някой си е купувал читави проксита и ме насочи ще съм му благодарен
 
От: От: как да променям IP си

vip72.com - безотказни и добре работят . предупреждавам - прокситата са "зомбирани".

Не е програма а просто ад-он за Мозилата

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/search?q=foxy+proxy&cat=all

просто си го адваш, рестарираш мозила и готово вече може да си сменяш ИП то само че има и една друга врътка, требе и прокси, принципно има някакви безплатни ама честно казано са мн бавни ако изобщо работят :)

а помежду другото ако някой си е купувал читави проксита и ме насочи ще съм му благодарен
 
От: как да променям IP си

и на мен ми трябва обаче да не е прокси с реално ip съм
 
От: как да променям IP си

и на мен ми трябва обаче да не е прокси с реално ip съм

и защо да не е прокси? в смисъл какво като ИП то ти е реално през проксито пак може да се промени
 
От: как да променям IP си

Трябва да се гледа и какви проксита сменят тези програми. Трябва да са анонимни, щото от трансперантни няма смисъл.

Според мене най добре влез в proxy4free.com, избираш анонимно прокси, пускаш му пинг да го тестваш дали е онлайн, вкарваш го в настройките на IE, Firefox или каквото ползваш и си готов. Малко ръчна работа ама поне ще си сигурен, че ползваш анонимно прокси.
 

Горе