как да си рекламирам сайта

От: как да си рекламирам сайта

у фейса уа Бейляней
 
От: как да си рекламирам сайта

Само при мен ли изглежда дизайна много лош. Засичат се реклами, черти и куп други работи...
 
От: как да си рекламирам сайта

кАде ша мий трудно да ти убадя, ма що ни пробвъш у сураттифтера дет ти вика бати ти амаун? там шай галибъ убу да ти рикъ, па нимъ и да съ къхъриш за пръвуписъ
 
От: как да си рекламирам сайта

При мен е ок. С Мозила съм.

Beylian, пратих ЛС с предложение.
 
От: как да си рекламирам сайта

кАде ша мий трудно да ти убадя, ма що ни пробвъш у сураттифтера дет ти вика бати ти амаун? там шай галибъ убу да ти рикъ, па нимъ и да съ къхъриш за пръвуписъ

Сураттифтера хахахахах :D
 
От: как да си рекламирам сайта

Само при мен ли изглежда дизайна много лош. Засичат се реклами, черти и куп други работи...

аз такъв проблем не виждам, но много бавно ми го отваря този сайт
 
От: как да си рекламирам сайта

зле е дизайна на хром съм и се застъпва...
 
От: как да си рекламирам сайта

аз да не съм на изпит ве ко ма бъзикате за правописа нормално е с флекс тайп ,ту с латиница ту с кирилица нормално е да се бърка плюс тва на клавиатурата ми са изтрити повечето букви ,то човек като си е мишленце много удобно му идва ,като няма с кво друго да надделее така да бъзика за правописа особенно ако не е на живо а така по форуми.
 
Re: От: как да си рекламирам сайта

аз да не съм на изпит ве ко ма бъзикате за правописа нормално е с флекс тайп ,ту с латиница ту с кирилица нормално е да се бърка плюс тва на клавиатурата ми са изтрити повечето букви ,то човек като си е мишленце много удобно му идва ,като няма с кво друго да надделее така да бъзика за правописа особенно ако не е на живо а така по форуми.
Ето на това се казва сложно съставно изречение за пример! :D Ако се беше напънал още малко, можеше да го докараш до половин страница. ;)
 
От: как да си рекламирам сайта

аз да не съм на изпит ве ко ма бъзикате за правописа нормално е с флекс тайп ,ту с латиница ту с кирилица нормално е да се бърка плюс тва на клавиатурата ми са изтрити повечето букви ,то човек като си е мишленце много удобно му идва ,като няма с кво друго да надделее така да бъзика за правописа особенно ако не е на живо а така по форуми.

Разбира се че е нормално ефенди.... обаче не е от флекстайпа да пишеш вместо под - поТ и къде - каде нали ?
бах тоя флекстайп... да го осъдим ха бакалъм...
 

Горе