как може фейсбук да е толкова шибан?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Имах една страница, успешно пуснах реклама, никакъв проблем..

направих си още 2 страници.. искам да boost-на пост-а но не ми позволява да избирам държави и аудитория.. и на двете нови страници, а ми дава да избирам единствена първата аудитория.. може ли да е толкова шибан..

някой ще ме упътили как да се справя с проблема?
 
Имах една страница, успешно пуснах реклама, никакъв проблем..

направих си още 2 страници.. искам да boost-на пост-а но не ми позволява да избирам държави и аудитория.. и на двете нови страници, а ми дава да избирам единствена първата аудитория.. може ли да е толкова шибан..

някой ще ме упътили как да се справя с проблема?
Това вероятно е някакъв бъг , който със сигурност ще е временен. Ако искаш можеш да докладваш за проблема. По-принцип това нещо не се случва и като цяло и 100 страници да имаш , можеш да си нагласяш аудиторията на рекламите както си пожелаеш във всяка една от тях. В момента рекламите по новите цели на фейсбук са доста шибани и ако не правиш фен страница ще ти излезне доста скъпа аудиторията. Лично аз съм на изчакване , докато не им паднат още акциите и не предприемат някакви действия , който ще са благоприятни за малкия и среден бизнес.
 
Имах една страница, успешно пуснах реклама, никакъв проблем..

направих си още 2 страници.. искам да boost-на пост-а но не ми позволява да избирам държави и аудитория.. и на двете нови страници, а ми дава да избирам единствена първата аудитория.. може ли да е толкова шибан..

някой ще ме упътили как да се справя с проблема?
Delet Feisbokk. Proplem solft.
 
Последно редактирано:
Пак си се вкарал в някаква тънка схема за пари. FB са те надушили, че си шано.
 

Горе