как се задържа сайт в 1стр в Г?

profusion

New Member
днес открих че сайта ми е на 1стр. по киурди "ИТ новини", както и по няколко други фрази :)

как да го задържа? или не зависи от мен?
 
От: как се задържа сайт в 1стр в Г?

удачно ли е да направя етикет с такова име или не?
 
хъм незнам или не съм сигурен по скоро не мога да те посъветвам нищо по онпеидж сеото след като имаш топ позиция чуствителна история може да направиш и да паднеш може да не направиш и да паднеш това е много може нищо да не правиш или да направиш и да не паднеш

промени по структурата също може да ти променят ранкинга затова блогваи и си търси беклинкове ... това ще те задържи ... за другото незнам
 
От: как се задържа сайт в 1стр в Г?

Създаваш етикета, но самия линк към етикета го забрани в robots файла.
 
От: как се задържа сайт в 1стр в Г?

Създаваш етикета, но самия линк към етикета го забрани в robots файла.
<meta name="robots" content="follow, noindex" />
заради дупликейт контент. Иначе таговете много добре се индексират и класират ;)
 
От: как се задържа сайт в 1стр в Г?

Благодаря за допълнението Маноле. Мързеше ме да обяснявам ;)
 
От: От: как се задържа сайт в 1стр в Г?

<meta name="robots" content="follow, noindex" />
заради дупликейт контент. Иначе таговете много добре се индексират и класират ;)

само да кажа, че нямам робот файл, на блогър съм :oops:
 
мдам това е метатаг на блогър ако сложиш в темплеита ще деиндексира целят блог... така че Не го добавяи

казах ти аз не бих пипал нищо по онпеиджа щом се ранквам само още линкове и свеж контент....
 
От: Re: как се задържа сайт в 1стр в Г?

мдам това е метатаг на блогър ако сложиш в темплеита ще деиндексира целят блог... така че Не го добавяи

казах ти аз не бих пипал нищо по онпеиджа щом се ранквам само още линкове и свеж контент....


оки-доки, тогава просто ще продължааааавам да....пеяяяя.....опа блогвам де :lol:
 

Горе