карта към paypal

mal4o

New Member
Здравейте,

Аз съм нов тук и бих искал да задам 1я си въпрос. Имам paypal който беше верифайднат с виртуална кредитна карта, но срока и изтече. Реших че няма смисъл да си правя нова и че е по-добре да си изкарам истинска такава с която да се верифайдна и да оправлявам профила си. Проблема е че не съм наясно каква точно карта ми трябва и от коя банка да я взема. Бихте ли били така добри да ми кажете банките който потдържат карти които да работят с paypal. Също така искам да питам дали трябва да е кредитна карта или и дебитна може, защото съм на 16 и не искам да направя някоя глупост с някой кредит :( Ще съм ви много благодарен ако ми обърнете внимание :) Благодаря предварително!

П.П Също така ако може да ми кажете условията за изкарване на такава карта и трябва ли да се заплаща нещо и т.н (да ми обясните процедурите ако е възможно :( )

П.П Същите изисквания ли са нужни и за добавяне на карта към moneybookers ?
 
Последно редактирано:
От: карта към paypal

То на 16 години няма да ти дадат дебитна а ти кредитна си се засилил да си изкарваш :)

Иначе аз съм с (дебитна) Visa Electron от ЦКБ и съм доволен но вече за условия и т.н трябва да питаш банката :)
 
От: карта към paypal

Мен не ми е проблем да изкарам на името на баща ми... Аз съм говорил с него и той е съгласен не ми е там проблема :) Иначе мерси :) Някой друг ако знае други вариани моля да пише ;)
 
От: карта към paypal

Дебитна Visa Electron ще ти свърши работа:

- по-ниски такси от кредитната;
- безплатна да си я изкараш;
- няма да направиш глупост с някой кредит, нито да се изкушаваш да харчиш повече отколкото имаш;
- можеш както да получаваш, така и да пращаш пари по нета.

Банките от които да си изкараш са ПИБ, ЦКБ, ДСК, Райфайзен. Има и други ама за тези няма проблеми, доколкото съм чел отзиви по форумите. Аз лично съм с карта на ПИБ и не съм имал проблеми. Ако не се лъжа ПИБ са с най-ниски такси.
 
От: карта към paypal

Да и аз съм клиент на Първа Инвестиционна Банка.
Не знам дали са най-ниски таксите, но са ниски, да.
Ако все пак искаш кредитна карта, няма никакъв зор.
Таксите са стотинки, няма какво да се шашкаш и за кредита.
Ей така като стоиш и не може да направиш кредит :)

Плюс това си имаш кредитен лимит. Ако зададеш кредитен лими 200 долара
и дори някой да ти гепи картата по някакъв изумен начин
в най-лошия случай ще харчи докато свършат 200-те долара.

21 век сме....
 
От: карта към paypal

и аз съм за дебитна Visa Electron:

Имам две такива и съм доволен ebay, paypal всичко си работи

Едната е от ОББ. А реално си използвам издадената от Булбанк.
 
Последно редактирано:
От: карта към paypal

Мерси значи дебитна карта на Visa Electron ще ми свърши работа. Мерси много на всички. Последно да питам. Тази карта става ли и за платени функции на сайтове ( копуване на продукти, депозит на пари в сметки и т.н?) Също така искам да питам дали с нея мога да заредя и аканута си в moneybookers :) Мерси още веднъж ;)
 
От: карта към paypal

Мерси значи дебитна карта на Visa Electron ще ми свърши работа. Мерси много на всички. Последно да питам. Тази карта става ли и за платени функции на сайтове ( копуване на продукти, депозит на пари в сметки и т.н?) Също така искам да питам дали с нея мога да заредя и аканута си в moneybookers :) Мерси още веднъж ;)

Става, разбира се
 
От: карта към paypal

Златни сте хора :) Благодаря ви! Реших да си изкарам Visa Electron (дебитна) от Първа Инвестиционна Банка :) Само да ви питам колко време отнема г/д ?
Благодаря отново за бързите и хубави отговори. Ако можете да ми помогнете и за друга тема която съм пуснал направо ръце ще ви целувам ... Мерси отново впечатлен съм от добрите хора в този форум :)
 
От: карта към paypal

Златни сте хора :) Благодаря ви! Реших да си изкарам Visa Electron (дебитна) от Първа Инвестиционна Банка :) Само да ви питам колко време отнема г/д ?
Благодаря отново за бързите и хубави отговори. Ако можете да ми помогнете и за друга тема която съм пуснал направо ръце ще ви целувам ... Мерси отново впечатлен съм от добрите хора в този форум :)

За 5 дена я вадят, мойта също е от там
 
От: карта към paypal

Мерси много :) Ще погледнеш ли и другата тема ако не е мн нахално :(
 
аз сега си взех от цкб за 5 дни даже имат много добро онлайн банкиране и смс известяване , попълваш си заявление в интернет и само отиваш да си я вземеш - много удобно
 
От: карта към paypal

и това не звучи зле , ни на ПИБ им имам повече доверие :) Иначе мерси :)
 
От: карта към paypal

Здравейте,

Издадох си кредитна карта ВИЗА ЕЛЕКТРОН от Райфайзен Банк но нещо не иска да ми я верифайдне в пейпал. Картата е празна, т.е. в нея няма никаква сума. Дали причината е това, защото нали искат да вемат 1.50 евро при регистрация??? Мерси за отговора!
 
От: карта към paypal

ами силно вероятно е да е това.
внеси 5 лева и цъкни бутона в акауна си пак.
ако пак не стане, не му харесва значи Електрона. Виж с какви карти работи системата. Във FAQ-а или Help-a някъде
 
От: От: карта към paypal

Здравейте,

Издадох си кредитна карта ВИЗА ЕЛЕКТРОН от Райфайзен Банк но нещо не иска да ми я верифайдне в пейпал. Картата е празна, т.е. в нея няма никаква сума. Дали причината е това, защото нали искат да вемат 1.50 евро при регистрация??? Мерси за отговора!

Празна карта няма начин да ти одобрят. Не знам колко е минимума, но трябва да има пари.

Колкото до тези 1.50 евро... Аз се набутах 2 пъти да ги дам, защото след като си въведох картата пишеше, че до 2-3 дни ще бъдат изтеглени и там да си въведа кодът, обаче аз каках 5 дена и нямаше никаква транзакция, та поисках нов код т.е повторно да изтеглят 1.5 евро. След 2 дена гледам, че са изтеглени, въвеждам кодът и се оказва, че съм въвел чече старият код от първото извлечение. Та чакането се оказа, че е около седмица.
 
От: карта към paypal

Здравейте,

Аз съм нов тук и бих искал да задам 1я си въпрос. Имам paypal който беше верифайднат с виртуална кредитна карта, но срока и изтече. Реших че няма смисъл да си правя нова и че е по-добре да си изкарам истинска такава с която да се верифайдна и да оправлявам профила си. Проблема е че не съм наясно каква точно карта ми трябва и от коя банка да я взема. Бихте ли били така добри да ми кажете банките който потдържат карти които да работят с paypal. Също така искам да питам дали трябва да е кредитна карта или и дебитна може, защото съм на 16 и не искам да направя някоя глупост с някой кредит :( Ще съм ви много благодарен ако ми обърнете внимание :) Благодаря предварително!

П.П Също така ако може да ми кажете условията за изкарване на такава карта и трябва ли да се заплаща нещо и т.н (да ми обясните процедурите ако е възможно :( )

П.П Същите изисквания ли са нужни и за добавяне на карта към moneybookers ?
Отиваш на сайта на Централна Кооперативна Банка и си поръчваш онлайн дебитна карта с валута по твой избор (за предпочитане в EURO). За заявката е необходимо да имаш само лична карта. В момента на получаването си зареди някакви пари, примерно 10 лева (еквивалент в чужда валута), за да може при регистрацията в PayPal да мине проверката на БОРИКА.
От там нататък - пазаруваш онлайн, а картата може да е с минимална сума за по-сигурно, само отиваш до банката да вкараш нужната сума преди да направиш плащането.
За да не ти се налага да пращаш лична информация на PayPal от рода на сметки за телефон/ток/вода или копие от лична карта и т.н. е по-добре да минеш процеса на Verification веднага след регистрирането на картата. Удържат ти EUR 1.50 и по извлечението получаваш един код (PayPalXXXX), който после вкарваш за потвърждение. При първото онлайн плащане през PayPal, ти връщат EUR 1.50 или еквивалента в долари.
 
От: карта към paypal

Сори, само не разбрах тоя четирицифрен код как точно се получава и къде??? Мерси
 

Горе