книга "Стартъп в BG"

Излезе единствената книга в България за стартъпи "Стартъп в BG" Тук може да прегледате съдържанието и да прочетете първите две глави безплатно.
 
Поздравления за книгата!
Предлагате ли “free sample “ за преглед. Има ли насоки за изготвяне на бизнес план ?
Благодаря
 
Поздравления за книгата!
Предлагате ли “free sample “ за преглед. Има ли насоки за изготвяне на бизнес план ?
Благодаря
На линка има линк към първите две глави, които може да прочете безплатно за да прецените дали книгата си заслужава. И тук може да прочетете двете глави https://ciela.com/startap-v-bg.html
 
Излезе единствената книга в България за стартъпи "Стартъп в BG" Тук може да прегледате съдържанието и да прочетете първите две глави безплатно.
Мога ли да ти я платя веднага в paypal (в pdf), не ми се занимава да чакам куриери и т.н.
 
Тези са много адекватни, навремето преди няколко месеца и бях писал за една уязвимост, и толкова адекватно реагираха, че отговориха, че някакъв олифорен се опитвал да ги 'хакне', нищо, че същия и беше съобщил за проблема с POC . Lmao
 
Интересно ми е колко хора от този сайт смятат, че са създали стартъп, според определението в споменатата книгата.
 

Горе