кой е най добрия доставчик на реселер хостинг

От: кой е най добрия доставчик на реселер хостинг

Аз ползвам ubiquityhosting.com, които неведнъж съм ги хвалил в тоя форум и общо взето са единствените, които наистина смея да препоръчам.
Оплаквания нямам, нито клиентите ми. Имат и прекрасен съпорт, който гледа да ти помогне, вместо да те отбие. Останалите екстри са им стандартни, а по-високи параметри рядко съм виждал.

Site5 не съм ги пробвал, но имат много примамливи оферти, ако ти се пробва, на ти линк -> http://www.site5.com/resellers – дават ти безплатен билинг панел за разлика от другите доставчици и намаление за WHMCS.
 
Аз ползвах site5 3-4 години и съм много доволен от тях. Всичко им е на ниво, не съм имал никакви проблеми.
 
От: кой е най добрия доставчик на реселер хостинг

Аз пък бих ти препоръчал Delta.bg

Ползвам ги сравнително от скоро (2 месеца), но мога да кажа доста добри думи за тях. Никога не съм имал проблеми, а напротив - с тях ми се решиха всичките такива, които имах.
 
От: кой е най добрия доставчик на реселер хостинг

не ми трябва впс :) интересувам се само от офертите на различни предпочитани фирми :)
иначе Познавам Драго и му ползвам услугите :)
 
От: кой е най добрия доставчик на реселер хостинг

Кой не познава Драго ? :)
На тебе пък защо ти е реселър не знаеш ли как от cpanela да си направиш реселър акаунт ? :)
 
От: кой е най добрия доставчик на реселер хостинг

не знаеш ли как от cpanela да си направиш реселър акаунт ? :)

Как става? В Lunarpages и Hostgator не виждам никъде такава възможност (в обикновен "неограничен" акаунт - нямам "reseller" акаунт).

Варианта да създавам ftp парола само за един домейн не е приемлив, защото ако клиентът влезе с тази парола и сложи един прост скрипт на php като PHPTerm ще може да прави каквото си иска с целия хостинг акаунт.
 
От: кой е най добрия доставчик на реселер хостинг

Той има whm тоест root :)
 
От: кой е най добрия доставчик на реселер хостинг

Знам кое какво е, но в неговия случай е точно както го казах, но ми е забранено да говоря по темата повече :S
 
От: кой е най добрия доставчик на реселер хостинг

Предлагам риселър хостинг с бял етикет (White Label Reseller). За повече инфо ЛС!
 
От: кой е най добрия доставчик на реселер хостинг

Е то всичките в тая тема са white label...
 

Горе