колко ли може да стува?

tnetbg

New Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Колко ли може да ми струва на месец или на бройка, добавяне на последните статии във всички български социални мрежи. Да речем:

днес напиша 5 статии в сайта ми, всяка от които да се добавя в да речем 20 социални мрежи, това прави 100 копи и пейста горе долу на ден.

Някой желаещ да прави такъв вид работа? Какви пари?
 
От: колко ли може да стува?

аз съм съгласен !

пиши на лс, със сигурност ще се разберем за парите :)
 
От: колко ли може да стува?

Смятам, че цената е като при добавяне в директория, по 5 ст. на добавяне в социална мрежа.
И аз така мисля, но никой не иска да добавя в социални мрежи.
А ако е сериозен човека знаеш ли какви пари ще направи и то постоянно ще има клиенти.
Направо не му трябва да се занимава със собствени сайтове.:)
 
От: колко ли може да стува?

Предлагам да ти добавям сайта по соц.мрежи срещу 3.5$ дневно
Мисля че най-добрия вариант е фактуриране според брой на добавени статии, защото на ден е кофти за мен, така де не е сигурно че ще има статии всеки ден, и също така не е сигурно дали тези 3,5 долара ще покрият броят на статийте, ако е 5 стотинки на мрежа за статия то трябва доста статии да има дневно.
 
От: колко ли може да стува?

за тази работа 5 ст. на мрежа за статия би трябвало да е минимум минимум минимум ...дори и да е за по дълго време
даже е малко защото за един час едва ли ще могат да се добавят 100 статии
ама нали сме в България може и без пари да се работи ..
 
Последно редактирано:
От: колко ли може да стува?

между другото аз СЪМ съгласен за тази работа :]
пиши ми некво ЛС ако искаш тъй като сериозно съм навит да спамя соц. мрежите с нечии писания ;д (срещу пари ест, дори да не са кой знае колко!)
 
От: колко ли може да стува?

ами това че сме във България не значи че трябва да работим за жълти стотинки, труда си има цена и според мен 1 час работа трябва да се заплаща поне на 5 лв. което дори не се и доближава до реалността, плюс това работата която предлагам е толкова проста че не се иска дори и минимум интелект за да се направи, тъй че не се брои за квалифицирана според мен, въпреки факта че става през компютър и интернет, та дори 10 годишните знаят как да си служат с интернет. Както и да е, вие сами казахте че цената на събмит в мрежите е 5 ст. на мрежа и на статия, то вярно че за един събмит се иска не повече от минута. Друг е въпроса че не мога да гарантирам повече от 100 статии на месец, което разбира се не се харесва на много от вас, хем има работа хем няма. Еми така е какво да се прави. Който е съгласен на тия условия нека ми пише. От моя страна давам списък 10 социалки в които искам да присъства всяка една статия от сайта ми, от ваша очаквам това да стане реалност. Поздрави
 
От: колко ли може да стува?

И за да е по ясно - Даваш 50лв за да ти се добавят всяка една от 100-те статии в 10-те социални мрежи?
 
От: колко ли може да стува?

И за да е по ясно - Даваш 50лв за да ти се добавят всяка една от 100-те статии в 10-те социални мрежи?

ами така излиза, но статийте вече са добавени, става дума за тези които тепърва ще се пишат.

Човека е намерен, благодаря на всички за интереса. Поздрави
 

Горе