колко са милионерите във форума-

От: колко са милионерите във форума-

Аааа, предизвикват детето в мен :mrgreen:. А то обича да мята разни работи по разни хора за фън.



... Ама малко по-късно щот сега няма време.
 
  • Like
Реакции: Test
Re: От: От: колко са милионерите във форума-

за Сребрин четох,други има ли.трябва да се амбицират , за да не замина назапад.напоследък само на ишлеме бачкам.ето сега ми искат направа а сайт за 300лв.търся някой джумладжия да го настрои за 100, а азда взема останалите


Хъм назапад в нашата ниша ще си още по добре например само инсталцията на джумла с няколко плъгина е 1500 евро, цялостен малък бизнес сайт с текстовете може и 2-3-4....

Фирма с вече утвърдено име прави малки бизнес сайтове на друпал за по 7000 евро...
 
От: Re: От: От: колко са милионерите във форума-

Хъм назапад в нашата ниша ще си още по добре например само инсталцията на джумла с няколко плъгина е 1500 евро, цялостен малък бизнес сайт с текстовете може и 2-3-4....

Фирма с вече утвърдено име прави малки бизнес сайтове на друпал за по 7000 евро...
Те и тук правят правителствени сайтове за милиони ... ама :)
 
Re: От: Re: От: От: колко са милионерите във форума-

Те и тук правят правителствени сайтове за милиони ... ама :)

хехе това ми е продължението :) тези същите със сайтовете за 7 евра имаха модул за електронно правителство който струваше 2млн евро предполагам с максимално къстамизации да излезе 10-14 млн евро

а ние сме наляли от времто на царя до сега 500 млн лева (цифрата е от медиите може да не е наълно точна) и всички знаят какво имаме... и сега наново май ще го правят
 
От: Re: От: Re: От: От: колко са милионерите във форума-

хехе това ми е продължението :) тези същите със сайтовете за 7 евра имаха модул за електронно правителство който струваше 2млн евро предполагам с максимално къстамизации да излезе 10-14 млн евро

а ние сме наляли от времто на царя до сега 500 млн лева (цифрата е от медиите може да не е наълно точна) и всички знаят какво имаме... и сега наново май ще го правят
И в БГ има много скъпи проекти, а и то реално скъпото на един проект не е самата реализация - cms / дизайн ... а рекламата :)
jobs.bg бяха наляли над 2 милиона лева в реклама за cars.bg :)
 
не казвам че не е така въпроса как ги изхарчиш...

аз друго имах на предвид че например далас уеб трябва да инсталира 35 джумли ако работи на запад или да направи 15-20 сайта макс за да ги изкара 100к лева докато в бг трябва да инсталира минимум 350

да може да се работи и дистанционно но ни мислят че сме черни в България и никои не иска да работи за големи суми на доверие да прати големи пари по банка... трябва да отвориш офис/ студио на място
 
От: Re: От: От: колко са милионерите във форума-

Хъм назапад в нашата ниша ще си още по добре например само инсталцията на джумла с няколко плъгина е 1500 евро, цялостен малък бизнес сайт с текстовете може и 2-3-4....

Фирма с вече утвърдено име прави малки бизнес сайтове на друпал за по 7000 евро...

:) къде ги дават тези пари в коя държава да потеглям
 
От: колко са милионерите във форума-

на запад да мия чинии ,а не да сам веб мастер.това имах предвид
 
От: колко са милионерите във форума-

Netsurfer получаваш отрицателна репутация за намесването на майките.
 
От: колко са милионерите във форума-

Netsurfer получаваш отрицателна репутация за намесването на майките.
Неее молятеее, недей, тази виртуална репутация е всичко за мен ... моля теее ...
Намерете си живот бе хора ...
 
От: колко са милионерите във форума-

Ама ти имаш наглостта и да продължаваш да пишеш?
 
От: колко са милионерите във форума-

Всъщност... замислих се - колко милонери има в България? ако включим и милиардерите :)
 
ами стаистиката казва че 5 процента от домакинствата които са 2 921 887
държат приблизително 67 процента от депозитите които са 30 000 000 000 (30 милярда лева)

и това е само с партие в банката...
 
Re: От: колко са милионерите във форума-

на запад да мия чинии ,а не да сам веб мастер.това имах предвид

на друго място се ходи за да покажеш по добре способностите който имаш, кой те излъга че се мият чинии? като си уебмастър отиваш за да си уебмастър ...
 
Иначе доста интересно за милионерите на хартия .... по време на имотния балон да кажем 2007 края на едни от най високите цени (средни цени в Сф 1300 евро на квадрат) във втора данънчна хубави квартали зона 2 -1700-2000 даже в аналогиите им в южните райони дето според мен се бутат тези който не разбират... онтово зона 2 даже и до 2500 да някои с два три наследствени апартамента можеше да се смята като милионер на хартия ама само на хартия и сега след 50% спад или даже повече вече не е милионер ...
 
От: Re: колко са милионерите във форума-

Иначе доста интересно за милионерите на хартия .... по време на имотния балон да кажем 2007 края на едни от най високите цени (средни цени в Сф 1300 евро на квадрат) във втора данънчна хубави квартали зона 2 -1700-2000 даже в аналогиите им в южните райони дето според мен се бутат тези който не разбират... онтово зона 2 даже и до 2500 да някои с два три наследствени апартамента можеше да се смята като милионер на хартия ама само на хартия и сега след 50% спад или даже повече вече не е милионер ...

Много ми беше интересно преди 5 години...
Аз новоизлюпен предприемач - шеф диригент на малка фирма и при мен десетина служителки...
И по едно време се замислих... абе аз уж съм шефа... а май съм най-бедния
Почти всички имаха апартаменти в София, а аз на квартира.

А тези идваха и работеха за заплата от 300 до 600 лева
и ревяха че нямат пари нямат пари да си купят храна и дрехи... мъжете им примерно без работа и всякакви подобни.
и ми беше много чудно тези хора имат апартаменти за по 60-100 000 евро а са бедни и ходят да работят за жълти стотинки. Оплакват се и реват че нямат пари.
И си викам - гледай живота - аз се трепя мъча се, а почти всяка баба пенсионерка е по-богата от мен - щото има имоти за минимум 40 000 евро - толкова струваше една гарсониера.
и уж имотни и заможни, а не им стигат парите за храна...
 

Горе