комисионна в крокминт

От: комисионна в крокминт

аха а да ми кажете това в CJ с чека сигорно ли е пристигането му на правилния адрес ,че преди четох някаде ,че понякога не пристигали на точното място,при точните хора.И друго как се осребрява в БГ
 
От: комисионна в крокминт

Ако напишеш адреса правилно ще пристигне при теб.

За да го осребриш отиваш в банката и казваш, че искаш да си откриеш банкова сметка и да осребриш чек. След това чакаш един-два месеца за да влязат парите в сметката.

Най-добра банка за осребряване на чекове
 
От: комисионна в крокминт

Всичко трябва да е на български език, но транслитерирано на латиница по стандартната транслитерация.
 
От: комисионна в крокминт


не им стигат латинските символи и съчетания май ... "й" и "ь" все с "y" се пише :)


имали някакъв проблем,ако имам сайт и в него има продукт с бутон купи сега и като го натисне го отведе на другия и го поръча от там има ли проблем за моята комисионна

ако вместо бутон "купи сега " използваш "посети сайта" по вярно ще е според мен след като ще препращаш към друго урл ...
а вероятността за комисионна ще е най-голяма ако и другия сайт е твой :)
 
Последно редактирано:
От: комисионна в крокминт

Когато пратиш клиент в някой сайт, който разчита на бисквитки, има вероятност да не получиш комисионна. Например ако клиентът си купи стоката на другия ден (след като е запомнил адреса на сайта, изтрил е бисквитките и отново е посетил сайта).

Повечето браузъри са настроени да помнят бисквитките неограничено време, но има и потребители (например моя браузър е настроен така), които са си настроили браузъра да изтриват всичко при затваряне на браузъра (при следващото отваряне няма никакви бисквитки).

CrocMint е една от малкото афилиейт програми, които позволяват да получаваш комисионни независимо от бисквитките. Това става като си направиш собствен сайт за съответния продукт (даже предоставят безплатни шаблони).

В блоговете ти забелязах, че линкваш към грешен сайт! Сложил си връзки към шаблоните на Cashburners (които са предназначени само за гледане и в никакъв случай за линкване!) вместо към продуктовите сайтове:

Код:
cashburners.com/sitetemplates/името-на-продукта/?id=martyyy

По този начин комисионните ще ги получава "cbdude" вместо ти (именно поради тази причина до сега не си получил комисионни!). Ако искаш ти да получаваш комисионните ще трябва да линкваш към "favstore.net/името-на-продукта/?id=твоето-ID" или най-добре към твоя-сайт.ком (за целта трябва да си го направиш). При втория вариант ще получаваш 100% от комисионните, а при първия - само ако потребителят не е изтрил бисквитките преди да купи.

За да получиш точния адрес, към който трябва да линкваш, трябва да отидеш на страницата със шаблоните и да щракнеш върху "LINKING DETAILS".
 
Последно редактирано:
От: комисионна в крокминт

бахти как ме яд :cry: имам го от две години кой зае колко продажби съм изтървам щото кво ли е правих за него реклама сумбит каквото се сетиш и продажби се няма няма $50 в Adwords отидоха и пак все пак мерси,че ми каза приятел
 
От: комисионна в крокминт

При CJ единствения начин да получиш комисионна е в браузъра на клиента да са записани бисквитки, в които да пише, че ти трябва да получиш комисионната. Те не позволяват да си правиш сайт от шаблон като CB или CM.

Такива бисквитки се записват когато клиента щракне върху връзка, в която е включено твоето ID.
 
От: комисионна в крокминт

и как ще знаеш дали се случва или не :D ? ...никак, просто нямаш продажба

иначе с чековете има проблеми - ако не дойде, ако се изгуби и т.н. за да получиш нов ще ти вземат 20долара, което на мен лично не ми харесва

П.С.
А чекове не осребряват навсякъде... примерно вчера с надеждата ДСК Харманли да са започнали да осребряват ги попитах отново(питал съм и преди година две), но казаха че немогат
 

Горе