коректна и добра фирма за онлайн магазин

Статус
Not open for further replies.

Plamen77

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
здравейте, търся за мой клиент коректна фирма за изработка на онлайн магазин , по възможност на opencart

особености - неограничен брой продукти, да предлага и хостинг на приемливи цени, с възможност за добавяне на избрани екстри и модули от нас, с възможност за изработване или купуване на готов атрактивен, уникален дизайн, целогодишна поддръжка и първоначално вкарване на всички продукти в магазина, SEO

Търсим професионализъм на приемлива цена, много ще се радвам ако ми препоръчате коректни и добри фирми, знам за summercart, но искам да знам и за други....
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Може ли да дефинираш какво означава приемлива цена според Вашите разбирания.
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

ако се интересуваш от запитването, моля на лични.....верно е че всеки сам си определя цената, дали клиента ще я приеме е друг въпрос...
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Специално фирма ли искаш да го прави, защото мога да ти предложа екип от двама разработчика, единият съм аз и можем да свършим работата на прилична цена.
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Еми тогава имам и трети човек с фирма даже се сещам че може да ти предложим много добър магазин на WP, изпрати ми колко пари ти се дават да договорим нещо
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Колко са продуктите това вкарване на всички продукти звучи много неопределено 10/100/1000/10000. "Добавяне на екстри и модули от нас" какви екстри модулите от вас ли са писани. "Целогодишна поддръжка" ще се вкарват нови продукти или само да върви магазина.
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Не са писани от нас, просто ние избираме какви да са...1500 продукта, няма да се вкарват нови, или ако се вкарват ще се разберем за цена....
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

един съвет от мен: напиши си заданието по добре, по точно и ясно.

нека който го прочете да може да си направи сметката и да ти даде цена. защото сега губиш не само твоето време а и времето на другите да те питат излишни неща - кои модули, колко продукта, какво включва поддръжката, темата избрали ли сте я, влиза ли в цената или ще я плащате отделно, модулите избрали ли сте ги, знаете ли съществуват ли, ако не каква функционалност ви е необходима за да може да се предложи вариант и на друга платформа.
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

:D ще ме разсипете от смях.
 
Искам и аз да се включа, защото ми направи спечтления някои неща. И искам да си попитам. Какво е приемлива цена? Приемлива за теб или за другия. И дизайна няма да е много уникален, ако има още 300 поръчали същия. ;) Хубавите са с дори и повече поръчки, ако искаш хубав де.

А знаеш ли за Престашоп....? Има и WooCommerce. :)

Човек, какво ще ви стане да пишете нормални задания (наскоро имаше още един такъв никакъв). Не знам от какъв синдром страдате всичко, но едно задание трябва да изглежда така:

Исмак магазин, който да има следните характеристики:

- Да е на български;
- Система Opencart;
- Продукти - 150 в 10 категории;
- Страници - 5 (За нас, Контакти, Задавани въпроси, Общи условия, Блог);
- Лого и бекграунд, ако дизайна поддържа;
- Дизайн - премиум от еди кой си сайт - предложения - 3 бр.
- Бюджет - ххххх лв.;
- Бюджет за месечна поддръжка - ххх лв.;
- SEO бюджет - ххх лв на месец;

Така се прави. За какво карате хората да пишат по 100 реда докато едните разберат, че си губят времето, а другите след 20 лични разбират, че ще започнат да работят. Искате да работи с професионалисти, а вие не сте такива. Айде стегнете с ебе хора. Баси аматьорщината.
 
От: Re: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Е ти обясняваш на клиент как трябва да си поиска хляб в магазина ли и го наричаш аматьор, един вид върни се, поискай правилно и ще ти дадем :) ....трудно ще продадеш нещо...но не се изненадвам, това е типично за форума...с мен се свързаха сериозни хора на лично и обсъждаме детайлите...а който няма работа да си развива теории и да се мисли за големият специалист. Не можеш да очакваш винаги клиентът да е професионалист, трябва да си гъвкав, да се нагодиш към него за да му продадеш, можеш да очакваш единствено да е коректен платец и да спазва условията по договора. Стегнете се Вие, това са елементарни неща.

п.с.
Ако искаш да ти донеса кафенце и удобно кресло докато ми правиш онлайн магазина, аз да стоя прав и да ти благодаря че си благоволил точно ти да ми го направиш ? :wink:
И за да съм напълно обективен ще кажа, че всъщност поста ти щеше да има известен смисъл ако не беше решил да раздаваш безмислени епитети накрая.:rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

SIM, би ли ми изпратил координати, защото и из имам подобна поръчка!
 
Последно редактирано:
От: От: Re: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Е ти обясняваш на клиент как трябва да си поиска хляб в магазина ли и го наричаш аматьор, един вид върни се, поискай правилно и ще ти дадем :) ....трудно ще продадеш нещо...но не се изненадвам, това е типично за форума...с мен се свързаха сериозни хора на лично и обсъждаме детайлите...а който няма работа да си развива теории и да се мисли за големият специалист. Не можеш да очакваш винаги клиентът да е професионалист, трябва да си гъвкав, да се нагодиш към него за да му продадеш, можеш да очакваш единствено да е коректен платец и да спазва условията по договора. Стегнете се Вие, това са елементарни неща.

п.с.
Ако искаш да ти донеса кафенце и удобно кресло докато ми правиш онлайн магазина, аз да стоя прав и да ти благодаря че си благоволил точно ти да ми го направиш ? :wink:
И за да съм напълно обективен ще кажа, че всъщност поста ти щеше да има известен смисъл ако не беше решил да раздаваш безмислени епитети накрая.:rolleyes:
Примера ти е доста неуместен. Разбирам да си ми клиент и да си купуваш дрехи или бижута да, но ти пускаш ОБЯВА. При обявата нещата са съвсем други.
Там трябва да зададеш точно и ясно как са нещата.

Ако искаш напиши в продавалника: Купувам куче, кафяво, на приемлива цена, да има и каишка. И виж какво ще стане.. ще ти спукат телефона да ти звънят за куче, което ти изобщо не искаш.. кой знае, може да попаднеш на трикрако куче, с отличителни белези, като пикае да пада.. може и това ти да тъсиш, ние няма как да знаем..

За това колегата @$INeed$ ти е обяснил как най-добре да намериш точния човек, за да ти свърши точната работа, без ти да си губиш времето, и без да губиш времето на хората. ;)

Успех с магазина!
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Само че тук не съм си оставил телефона нали :) така че и твоят пример е неуместен...И защо си се загрижил за мен, аз съм си направил сметката дали ще оставя телефон или други координати.
Освен това явно който иска да работи и да вземе поръчката е намерил подход.
Аз не разбирам от онлайн магазини, ако разбирах аз щях да го направя, възможно е обявата ми да не е точна и пълна, просто не знам всички величини, които характеризират онлайн магазина и които трябва да се напишат и все още съм процес на стиковане на нещата с моя човек. Ти като си купуваш нещо което ти трябва в област, която не разбираш не питаш ли продавача за детайлите, които той да обясни, предимства, недостатъци ? И няма лошо да се уточнят детайлите тук в темата и първоначалния ми пост, ама да се нарича клиент "аматьор" със селскостопански подмятания си е жив непрофесионализъм и липса на лошо възпитание.
Благодаря за пожеланията.

П.С.

Ако искаш парите в джоба ми ще отделиш време разбира се като продавач, елементарно е :)
Ако се правиш на велик за да покажеш колко знаеш и как другите не струват ще чоплиш семки, докато другите са вежливи, с подход и работят. Разбира се говоря по принцип, а не за теб.
 
Последно редактирано:
От: От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Само че тук не съм си оставил телефона нали :) така че и твоят пример е неуместен...И защо си се загрижил за мен, аз съм си направил сметката дали ще оставя телефон или други координати.
Освен това явно който иска да работи и да вземе поръчката е намерил подход.
Аз не разбирам от онлайн магазини, ако разбирах аз щях да го направя, възможно е обявата ми да не е точна и пълна, просто не знам всички величини, които характеризират онлайн магазина и които трябва да се напишат и все още съм процес на стиковане на нещата с моя човек. Ти като си купуваш нещо което ти трябва в област, която не разбираш не питаш ли продавача за детайлите, които той да обясни, предимства, недостатъци ? И няма лошо да се уточнят детайлите тук в темата и първоначалния ми пост, ама да се нарича клиент "аматьор" със селскостопански подмятания си е жив непрофесионализъм и липса на лошо възпитание.
Благодаря за пожеланията.

П.С.

Ако искаш парите в джоба ми ще отделиш време разбира се като продавач, елементарно е :)
Ако се правиш на велик за да покажеш колко знаеш и как другите не струват ще чоплиш семки, докато другите са вежливи, с подход и работят. Разбира се говоря по принцип, а не за теб.
Извинявам се, че не съм бил изцяло прецизен в изказванията ми. Да се абстрахираме от телефона и да го заместим с Лично съобщение, навярно в OLX го има тази опция за контакти.

Колегите по-горе се опитват да ти обяснят, как би било уместно да зададеш обявата, за да получиш максимално компетентен човек, за да ти свърши работа, а ти започваш да се правиш на дървен философ, като започваш да изтъкваш доводи и неуместни примерни, вместо да погледнеш малко по-далече от носа ти, и да забележеш, че няколко човека, ти казват, че обявата ти не е правилно написана. Има бутон редактирай, има и бутон нова тема. Можеш да пуснеш нова и да вземеш максималното от всички. Потребител си от 2009 година, навярно разглеждаш форума, не вярвам да си супер некомпетенте, навярно си гледал и други обяви, за това и не мога да ти приема твърденията, че не знаеш как се пуска обява.. Несериозно е от твоя страна.

Нищо лично, просто се опитваме да ти помогнем, не само за форума, а и за в бъдеще, но така като гледам, егото ти е прекалено голямо за да приемеш съветите, които така любезно се опитваме да ти дадем. Не се зачитаме за повече или нещо такова, а се опитваме да помогнем, нали за това е форума, нали за това сме се събрали тук, като едно мини общество от интелигетни хора, опитващи се да направят нещо за и в България.

И пак по живо, по здраво и успех с бизнеса.
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Кви съобщения OLX кви пет лева, това си е моя работа как ще се справя с писмата или обажданията си, теб какво те касае отново не разбирам ?!!

Не ми пука от мнението ти..аз съм клиент и си намерих продавачи.....какви доводи бе човек, да ти нарисувам картинката по-ясно че си доста дълбокомислещ виждам....Аз съм клиент, влизам в магазин, 10 от продавачите не ме разбират и започват да бълват простотии като теб и част от тези преди теб, други 10 ми пишат на лично за да разберат точно какво търся и се разбираме отлично...Кой е дървеният философ не знам :) Мислиш ли че ми пука какво мислят останалите 10 за начина, по който съм поискал хляб в магазина :) Реално не съм обидил никой, просто не бях детайлен отначало, но това не е порок, защото съм клиент, а вие сте много и си продавате услугите и би трябвало по всички пазарни закони (ясно е че доста хора тук са далече от тези понятия) да има конкуренция за този клиент.
Докато не разберете че към клиента е нужен гъвкав подход, а не се имате за надути всезнайковци с виртуална репутация и звездички по далече от носа си няма стигнете. Ай със здраве....Спирам да пиша, то някои неща ако не си ги схванал навреме никога няма ги схванеш, колкото и да ти се обяснява нагледно.

П.С.
И къде видя любезно поднесени съвети - "Баси аматьорщината, Човек, какво ще ви стане да пишете нормални задания (наскоро имаше още един такъв никакъв). Не знам от какъв синдром страдате всички"

Това ли са интелигентните съвети на това така отбрано общество от интелигентни хора тук ? :)

Извинявай ама аз не съм длъжен да се харесам на продавача си, май трябва да е обратното не мислиш ли ? Щото има много други като него.
 
Последно редактирано:
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Трудно ти е да схванеш, че с несериозна обява ще привлечеш несериозни хора. Твоя работа си е, разбира се.
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Обявата ми не е несериозна, а непълна, което лесно се оправи на лични. Несериозна би била ако бях продавач. За пореден път - не можеш да очакваш от един клиент да знае всичко в детайли както продавача за стоката, която му трябва. Тук е ролята на продавача, но явно за вас е по-лесно всичко да ви се даде смляно, ако можете да не ставате въобще от удобното кресло, е не става така...Не сте монополисти...
Винаги съм бил за коректно поднесените конструктивни и добронамерени съвети, но просташко отношение не приемам, свалете си розовите очила и се огледайте....
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе