коректна и добра фирма за онлайн магазин

Статус
Not open for further replies.
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Ти не си клиент. Ти си колега, който търси услуга за негов клиент. Като колега, трябва да се поинтересуваш от това, което има нужда клиента ти, за да не го подведеш при избора. Ако го беше направил, щеше да можеш да го формулираш и тук. И айде стига с това "просташко поведение", можеше до сега 20 пъти да си редактирал първия си пост, но не го правиш.
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Ти не си клиент. Ти си колега, който търси услуга за негов клиент. Като колега, трябва да се поинтересуваш от това, което има нужда клиента ти, за да не го подведеш при избора. Ако го беше направил, щеше да можеш да го формулираш и тук. И айде стига с това "просташко поведение", можеше до сега 20 пъти да си редактирал първия си пост, но не го правиш.

Никакъв колега не съм ти на теб, нито аз имам твоите знания, нито ти моите,...това, че съм регистриран тук не ме прави твой колега, нито пък се познаваме...разбира се че съм клиент, при положение че търся услуга, за която плащам и не виждам смисъл да редактирам нищо, защото си намерих това, което търся...най-малкото пък съм човек, на който можеш да казваш какво да прави. Аз от този форум колегиално отношение не съм видял за 5 години (с много малки изключения), така че аз тук колеги нямам.
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

Брех, че нахален човечец. Първо ми се караш, после ми даваш репутация (ама понеже си червен репутацията ти е сива), а когато аз ти върнах репутацията - недоволстваш :arrow: Каквото повикало, такова се обадило. А колкото до колегиалното отношение, явно ти тежи, че не го получаваш. Все пак не съм първия, който те зачервява. Май ще ти е най-лесно да използваш платформи, като базар.бг или олх, за да си намираш фирми, с които да работиш. Там се пращат предимно лични съобщения и никой не може да ти коментира обявите. Приключих с темата.
 
От: коректна и добра фирма за онлайн магазин

едно е да ти коментират обявите, друго е да те обиждат откровено, но ти явно не правиш разлика....нормално е да ти дам отрицателна репутация като ме обиждаш не мислиш ли ? обидите са признак на комплекс и безсилие....а аз имам червена репутация от такива като теб, които ми я дават заради собствената си злоба и безсилие....ама не ме бърка, това са виртуални чертички, айде пътувай...
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе