коя банка с Paypal

entrepreneur7

Active Member
Здравейте, искам да си направя paypal акаунт и да свържа към него банкова сметка / дебитна карта. Чудя се към коя банка обаче да си открия сметка ? Коя банка работи добре с paypal и сте доволни ?
Искам да се пробвам да продам няколко домейна и затова парите ще постъпят в пейпал (ако ги продам де :D) и после ще ги withdraw, но не знам кое е по-добре банковата ми сметка да е в евро,долар или лева ?
 
Можеш да си откриеш Револют. Пускаш един тикет към пейпал, че картата, която е линкната към акаунта ти е с default валута долари (да не те дере пейпал по техния курс) и когато withdraw-ваш, ще ти идват в Револют като долари. Имаш до 400-450 лева месечно безплатно теглене от банкомат и единствената такса, която ще ти дръпне от издаването на самата карта (трябва ти реф. линк, за да е безплатна тя и доставката ѝ) до постъпването на парите в акаунта ти е 1% такса от пейпал върху сумата, която пращаш към картата.
 
От Пейпал в Револют не пристигат долари. Сметките им са английски и са в GBP, така че има превалютиране. Между другото Револют не са толкова добри, колкото са описвани. Блокират много акаунти по незнайно какви причини, след което съпорта им с нищо не помага. Това може да се види в коментарите на хората в техния twitter.
 
дск банков превод до 100 евро на ден е без такса
 
От Пейпал в Револют не пристигат долари. Сметките им са английски и са в GBP, така че има превалютиране. Между другото Револют не са толкова добри, колкото са описвани. Блокират много акаунти по незнайно какви причини, след което съпорта им с нищо не помага. Това може да се види в коментарите на хората в техния twitter.
Идват си точно до стотинка. В долари. Пускаш 100$ и в Revolut пристигат 99$ (1% такса от сумата).
 
Идват си точно до стотинка. В долари. Пускаш 100$ и в Revolut пристигат 99$ (1% такса от сумата).

Всъщност може, аз само по виртуална карта съм пращал, че не можеше да се вкара IBAN-а в PayPal. Та по картата стигат в GBP.
 
Изберете си банка, която има възможност да си заключиш картата, която е линкната и да не може да се тегли от нея без ваше позволение.
Аз ползвам от години Peypal , но в последно време смятам, че контрола им върху не регламентирани тегления е нула.
Никога не съм имал проблем, до преди няколко месеца.
Първият път някой беше платил 0.10 $ , според мен за проба да види как минават нещата към някаква онлайн книжарница.
Веднага премахнах линкната карта , смених паролата и сложих друга карта.
Смених още 2 пъти паролата за време от 10 дена и изведнъж, гледам някой заложил 50 евро я някакъв френски сайт за залози.
Писах на пейпал, че това е измама, кражба и им доказах, че нямам такива залози, както и да проследят историята за какво ползвам пеъпал основно. Както и да проследят ИП адреса.
Те бяха лаконични, че залога е направен от мен от Франция и е легитимен и край!
Така че, сега ползвам карта на банка, която може да се заключва и ограничавам ползването на пейпал.
 
Изберете си банка, която има възможност да си заключиш картата, която е линкната и да не може да се тегли от нея без ваше позволение.
Аз ползвам от години Peypal , но в последно време смятам, че контрола им върху не регламентирани тегления е нула.
Никога не съм имал проблем, до преди няколко месеца.
Първият път някой беше платил 0.10 $ , според мен за проба да види как минават нещата към някаква онлайн книжарница.
Веднага премахнах линкната карта , смених паролата и сложих друга карта.
Смених още 2 пъти паролата за време от 10 дена и изведнъж, гледам някой заложил 50 евро я някакъв френски сайт за залози.
Писах на пейпал, че това е измама, кражба и им доказах, че нямам такива залози, както и да проследят историята за какво ползвам пеъпал основно. Както и да проследят ИП адреса.
Те бяха лаконични, че залога е направен от мен от Франция и е легитимен и край!
Така че, сега ползвам карта на банка, която може да се заключва и ограничавам ползването на пейпал.
Би ли споделил коя е твоята банка ? :)
 
Би ли споделил коя е твоята банка ? :)
Една , с червени надписи.
Да не им правя реклама, че май само това е доброто на тази банка. Обаче онлайн известията чрез имейл на тази банка са пълна скръб. Получаваш известия, чак на другият ден :)
 
всяка една виртуална карта ти решава проблема, захранваш и теглиш само като ти трябват пари
 
Таксата е от Пейпал. Ако теглиш 100$ от Пейпал към карта и картата ти е във валута USD, то ще получиш точно 99$ в револют акаунта си.
 

Горе