Конкурс за: креативен дизайн на тениска

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте,
Трябва ми човек, който да ми направи дизайн за тениска. Темата е сайта от подписа ми.
Както се казва: "Може да се развихрите".
Трябва ми нещо разчупено. Готино. Хем да му е кеф на човека, че носи такава готина тениска, хем да ми рекламира сайта. :)

Условия: участвате с предложениe за дизайн за щампиране на тениска. Като дизайна трябва да може да се щампира на тениски с различен цвят.

Наградата е 50 лв

Краен срок: 23:59ч. на 31.08.2017.
Победителят ще бъде обявен на 08.09.2017г.
 
Последно редактирано:
Аз се чудя защо те не виждам, а то 'щото съм те блокирал, ламерче. Парче като теб може да дава и 3000 лв за дизайн на 1 шибана тениска. Така де ... ако ги имаше. Аз казвам, че давам 30 лв. 'Щото дизайна е толкова - едно лого с някакъв надпис. Вместо да го дам на който и да е дизайнер в някое печатно студио, реших да ги дам на някое момче или момиче тук. Ако искат, разбира се. След като дойде края на конкурса, ако все още няма предложения, просто ще платя на някой, който не е от форума да ми го направи.
 
Без да троля прекалено много, но този сайт не знам кой би го изтърпял да се зареди.:)

Ако имаш нужда от съвет:

This page makes 90 parallelizable requests to imgrabo.com. Increase download parallelization by distributing these requests across multiple hostnames:
 
image.jpg
 
Пак старите циркаджийски номера. "Сори пичове, не ме кефите, няма кинти"

Конкурсите във форума са с гарантирана награда от край време вече.

Е**м ти предприемача...
 
Пак старите циркаджийски номера. "Сори пичове, не ме кефите, няма кинти"

Конкурсите във форума са с гарантирана награда от край време вече.

Е**м ти предприемача...
Блинки да се самосезира:)
 
То хубаво, ама "sleap"всъщност е "sleep"".
Съжалявам много и си признавам за грешката и недоглеждането. Обаче, що се отнася до създателя на конкурса нямам какво да кажа...
P.S. На мен дизайнът на red_vеlvet ми харесва много.
 
Аз се сетих за един номер, който малко заобикаля правилата и едва ли някой ще се върже, но все пак...дано не давам лоши идеи на бъдещи организатори на конкурси :D

Регистрираш нов акаунт с него участваш в конкурса с някое предложение, може просто да си го копирал някъде от нета, а може да не регистрираш нов акаунт, а да използваш примерно един от няколкото, които имаш под ръка за всеки случай, на края избираш себе си, ако нищо не ти хареса и воала заобикаляш правилата без проблем.


Но да не обявиш, че няма победител при ясно регламентирани правила, за мен си е чист автогол, защото утре никой няма да иска да работи с теб, поне от този форум.

Конкурси се организират с ясното съзнание, че в крайна сметка действително може нищо да не харесаш и също така със съзнанието, че няколко, човека губят от времето си, а времето е пари..., ама айде да не пиша неща които се подразбират от само себе си.
 
Аз се сетих за един номер, който малко заобикаля правилата и едва ли някой ще се върже, но все пак...дано не давам лоши идеи на бъдещи организатори на конкурси :D

Регистрираш нов акаунт с него участваш в конкурса с някое предложение, може просто да си го копирал някъде от нета, а може да не регистрираш нов акаунт, а да използваш примерно един от няколкото, които имаш под ръка за всеки случай, на края избираш себе си, ако нищо не ти хареса и воала заобикаляш правилата без проблем.


Но да не обявиш, че няма победител при ясно регламентирани правила, за мен си е чист автогол, защото утре никой няма да иска да работи с теб, поне от този форум.

Конкурси се организират с ясното съзнание, че в крайна сметка действително може нищо да не харесаш и също така със съзнанието, че няколко, човека губят от времето си, а времето е пари..., ама айде да не пиша неща които се подразбират от само себе си.
Глупости, за толкоз време във форума все ще има някой да ти свърщи тая услуга :D
Няма смисъл от нови акаунти.
 

Горе