купувам сайт до 30 лв веднага

От: купувам сайт до 30 лв веднага

Виж какво момче. Тук за 30-40лв. никакъв сайт не може да си намериш. То дори що годе добър PSD дизайн едва ли ще можеш, но както и да е. Та да си търсиш сайт на такава цена и да очакваш нещо е леко... :)
 
От: От: купувам сайт до 30 лв веднага

Виж какво момче. Тук за 30-40лв. никакъв сайт не може да си намериш. То дори що годе добър PSD дизайн едва ли ще можеш, но както и да е. Та да си търсиш сайт на такава цена и да очакваш нещо е леко... :)
Виж че се бъзика :)
 
От: купувам сайт до 30 лв веднага

Колеги, не разводнявайте темата.и не се базикам.
 
От: купувам сайт до 30 лв веднага

Не виждам причина, колегата да не си купи сайт тук за 30 лв. Има много такива.
По-добре да си каже, колко дава, отколкото да дава големи надежди и накрая нищо!
Аз съм предложила сайт за тази цена и ще му го продам, ако се навие!
 
От: купувам сайт до 30 лв веднага

Вземи balkanhit.com - така ще вземеш повече, отколкото аз ти предлагам!
 
От: купувам сайт до 30 лв веднага

ок ще те послушам но ако не си го продала ще взема и него след две седмици пък колегите Нека говорят и търсят скъпото благодаря на всички и най вече на izida за помощта желая ви успех
 
От: купувам сайт до 30 лв веднага

IZVINQVAM SE 4E TAKA 6TE PI6A NO NQMAM BG ZA DA VI NATRIQ MUCUNITE PONEJE OTCENIH IZIDA ZA KOETO SE RDVAM DA MOITO MOMI4E 6TE GI VZEMA PONE6E EDIN NE ZNAEH NO ME PRECAKA MN QKO OT TOCI SAIT E NO IME NQMA DA KAZVAM ZA SEGA LEKA VE4ER OT MEN NO ZA 4OVEK KOITO NE POZNAVETE NE GOVORETE KUV E I KVO MOE
 
От: купувам сайт до 30 лв веднага

Беше трудно да се прочете това, но все пак се радвам, че си оТценил Изида :), а и си има тема черен списък на потребителите, където да напишеш името на този, който те е прецакал.
 
От: купувам сайт до 30 лв веднага

Купувам сайт за запознанства за 1 лв. Моля на лично, който продава :))
 
От: купувам сайт до 30 лв веднага

Купувам сайт за запознанства за 1 лв. Моля на лично, който продава :))
Като за 1лв, мога да ти предложа osDate :)
 

Горе