купувам фейсбук фенове

visto

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся човек с актуална оферта за фейсбук фенове и харесвания.Пишете на лично някакви контакти,защото не мога да изпращам ЛС
 
От: купувам фейсбук фенове

Търся човек с актуална оферта за фейсбук фенове и харесвания.Пишете на лично някакви контакти,защото не мога да изпращам ЛС

Първо прочети правилата на форума. После направи 200 мнения и чак тогава продавай :)
 
От: купувам фейсбук фенове

Дано, някой ти предложи без пари за Коледа. Има много хора с актуални оферти, но ти явно искаш да са подарък
 
От: купувам фейсбук фенове

не ви разбрах момци и двамата какво да продавам като пише,че купувам и как да искам подарък като пише,че КУПУВАМ!
 
От: купувам фейсбук фенове

не ви разбрах момци и двамата какво да продавам като пише,че купувам и как да искам подарък като пише,че КУПУВАМ!

Правилата са за търговия с ФБ страници тоест това включва и продаването и купуването на ФБ страници.
 
От: купувам фейсбук фенове

сега те разбрах,но аз не въртя търговии да купувам и продавам фейсбук страници,а искам да си платя на човек да ми качи фенове на мойта нова страница и колкото струва толкова плащам
 
От: купувам фейсбук фенове

сега те разбрах,но аз не въртя търговии да купувам и продавам фейсбук страници,а искам да си платя на човек да ми качи фенове на мойта нова страница и колкото струва толкова плащам
За жалост не можеш да търгуваш с ФБ страници преди да направиш 200 поста това ограничение е, защото преди ставаха много измами с фб страниците.
Все пак някой колега ако иска може да рискува и да ти прати ЛС и да се разберете, но после ако стане нещо той си е виновен.
 
Да, това ясно, но нямаш и 10 мнения, за да пуснеш тема. Това пак е част от правилата на форума. Не попадаш в графата за 200 поста, прочетох.

П.П: Може вече да ползваш опцията за лични, мина 5 поста - тогава се отключва. ;)
 
От: купувам фейсбук фенове

ясно.
ами то аз поемам риска щото първо плащам после работата
 

Горе