къде отиде тунинг.бг?

От: къде отиде тунинг.бг?

Аз наскоро питах за една кола, която беше обявена за 5000 лева и питам за отстъпка, а оня ми казва - 4500-4000, ако си сериозен може и 3500

Ако си много сериозен може и 3000. :DКато гледам разни обяви из нета все едни и същи ми се виждат да се въртят - хич не им се купуват трошките.
 
От: къде отиде тунинг.бг?

В крайна сметка и аз спестих някой лев и си търся кола до 3 бона като да е с платени данъци и т.н. Спрял съм се на Фиат Пунто, искам да харчи малко, ако е на газ още по-добре :D . Мислех да отскоча до Дупница, но сериозно ме разколебавате.
ДИЛЕМА :D
 
От: къде отиде тунинг.бг?

В крайна сметка и аз спестих някой лев и си търся кола до 3 бона като да е с платени данъци и т.н. Спрял съм се на Фиат Пунто, искам да харчи малко, ако е на газ още по-добре :D . Мислех да отскоча до Дупница, но сериозно ме разколебавате.
ДИЛЕМА :D

Ааа сакън недей! Един приятел имаше такова харчи много и лесно се разбива. Избери си нещо немско мани ги тея Фиатове. :)
 
От: къде отиде тунинг.бг?

Аз също съм на мнението на gangster – вземи си нещо немско или испанско /пак с немски вътрешности/ или японско.
 
От: къде отиде тунинг.бг?

За Фиат още помня в Лондон каква антиреклама бях видял. Нов ван 2-3 годишен макс с огромни надписи от двете страни. По памет нещо като "Тази кола е пълен боклук, откакто я взех ми струва над 2 000 лири за части.
 
От: къде отиде тунинг.бг?

В крайна сметка и аз спестих някой лев и си търся кола до 3 бона като да е с платени данъци и т.н. Спрял съм се на Фиат Пунто, искам да харчи малко, ако е на газ още по-добре :D . Мислех да отскоча до Дупница, но сериозно ме разколебавате.
ДИЛЕМА :D

Ако Велико Търново не ти е далече http://www.cars.bg/u329515 колата е на семеен приятел, като доста бързо му излезе оферта за новата, която си взе и за това продава тази. Знам че сега ще скочат разбирачи, че френските коли са боклук, но мен не могат ме смъкнат от ситроенчето ми квото и да ми говорят :)
 

Горе