лична галерия или сайт за подарък - флаш

varlov

New Member
Здравейте, от доста време искам да го стартирам, ама все не остава време ... да видим сега колко ще съм сериозен. :)
Та, предлагам флаш сайт без пари. Без регистрации и без уизърди ... просто пращате 12 (може 9) снимки и получавате ето това:

http://www.beatris.info

Знам, че тук всички сме можещи :) ... но ако ви мързи да направите нещо за себе си или за подарък на някой - ето ме мен! :)
Изпратете:
1. 12 снимки (800х600 - може и по-големи, аз ще ги оптимизирам)
2. Текст (по желание) - нещо за човека на когото ще е сайта. Полето горе-средата е за него. (about)
3. e-mail (по желание) - мейл на човека на когото ще е сайта. Полето горе-дясно (contact)
4. Име (+ Фамилия по желание) на човека за когото ще е сайта. (така се казва флаш файла. излиза и на десен клик с мишката)
ако липсват точки 2 и/или 3 сайта няма да има тази функционалност, т.е. ще изключа съответните полета.
1 и 4 няма как да липсват ... :)

на [email protected]

Име и хост от вас.

Уловка. Това трябваше да е текста с малките букви с звездичка :) - сайта има рекламен банер - 728х90 (долу- средата) ...

Това е ...
За сега това се предлага само тук. До месец ще е инициатива и на jobtiger.bg ... така че бързайте :)
Надявам се да ви допадне! :) Благодаря
 
Последно редактирано:
От: лична галерия или сайт за подарък - флаш

Благодаря!
... оченцето не е ударено, това му е по рождение ... хемангиом. Чакаме да мине.
усмивката, просто е наобратно ... имам един любим виц за дизайнери и един обикновен педераст ... та нали съм дизайнер ...
:)
 
Хитра идея, предполагам, че с малко реклама доста хора, които не разбират много, биха се възползвали. :)
Даже първоначално не видях уловката, чак като затворих флаша и се върнах да чета темата разбрах, че имало банер :)
 
От: лична галерия или сайт за подарък - флаш

Хитра идея, предполагам, че с малко реклама доста хора, които не разбират много, биха се възползвали. :)
Даже първоначално не видях уловката, чак като затворих флаша и се върнах да чета темата разбрах, че имало банер :)

Значи не е толкова хитра идеята, щом не си го видял сам ... :)

Искаше ми се да прочета вица ама много ще наспамим тук (

Парти на дизайнери. Върлов е принуден да се запознае с присъстващите ... Иванов, моден дизайнер ... Георгиев, графичен дизайнер ... Тодоров, интериорен дизайнер ... ослушал се, огледал се и казал - Приятно ми е! Върлов, обикновен педераст ...
(всяка прилика с лица и събития е случайна) ...
и другия:
Син към баща .. Тате, аз съм гей. - Така ли сине? А яхта имаш ли? - Не. - А бентли имаш ли? - Не. - А по медиите дават ли те? (поздравления Радев!) - Не ... Ми сине, ти си си обикновен педераст бре ...
 
От: лична галерия или сайт за подарък - флаш

Никой не иска да зарадва гаджето си с фрий сайт май ... :) ... е ... жалко.
 
напротив, аз искам :). много е яко това. само да си избера снимки.

за уловката - тази реклама никой никога няма да я види ако не знае. и аз видях, след като прочетох тук. сложи си един банер под снимките, не се срамувай :)
 
От: лична галерия или сайт за подарък - флаш

Давай! :) ... рекламата така остава, не е това основната цел :)
 
От: лична галерия или сайт за подарък - флаш

Първия доволен клиент! :)

Едитнах първия пост с цел улесняване и забързване на процедурата. :)
Чакам следващия ...
 
От: лична галерия или сайт за подарък - флаш

Идеята е добра, но може да го направиш и с повече снимки сложи отстрани един бутон - некст - и ги качвай още на там който поиска да сложи повече - защото едва ли някой ще са много хората които ще дадът 15лв за домейн и пари за хост за да качът само 12 снимки. А ти нищо не губиш това са ти импресии даже е по добре защото за определен брой импресии ще си се занимавал с по малко хора.
А много скоро ще ти помогна да подобриш услугата като подсигуриш хората с безплатен хостинг и субдомейн БГ - така от тях ще се иска само да ти изпратят снимките и ще получат направо готов сайт без да им се налага да търсят хост и домейн.
 
От: лична галерия или сайт за подарък - флаш

Благодаря за съвета! ... снимките аз ги обработвам преди да ги сложа на сайта ... не искам някой да метне 5 МБ снимка и после чакай да се зареди тоя сайт ... така че некст отпада, пък и ако някой иска по-сайт, това ми е работата ... е не без пари разбира се :) за фрий толкоз.
Относно хоста ... то това е измислено и ще бъде безплатно. Както вече казах ще бъде инициатива на ДжобТайгър, който ще осигури хост за клиентите си. Имам и друг разговор с друг за същото ...
Тук казах че името и хоста от вас, защото сте разбирачи и почти всеки има къде да го метне. Няма на краставичар краставици да продавам :)
...импресиите не са най-важното в цялата тая случка ...

:)
 

Горе