Конкурс за: лого "Веселата Страничка"

PavelAndreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
31   0   0
Привет, банда!
Пускам конкурс със срок 14 дни за изработка на:
- лого за проекта ми "Веселата Страничка" (veselatastranichka.bg)
- профилна снимка и кавър фото за фейсбук страницата и инстаграм профила
- снимки за постове

Напътствия относно логото - трябва да пише "Веселата Страничка" и да има 2 котки (бяла и сива, цветовете са задължително такива).
Прилагам снимки, които са ми харесали от известен бранд. От тях ще стане ясно какъв очаквам да е шрифта (същия или подобен), как очаквам да изглеждат двете котки (не очаквам 1:1, можете да разиграете вашата идея).
- Идея за това как да изглеждат котките 1
- Идея за това как да изглеждат котките 2
Тези две идеи са важни, тъй като сайта вероятно ще има дневни и нощна версия и трябва да може да се откроява логото. (виж сайта на 9гаг)
- Какво сиво очаквам да е сивата котка
- Какъв шрифт очаквам (той отново е идеен, но да е нещо подобно)
- Идейка как може да се комбинират котките и надписа (това е само идея и няма задължителен характер. друга идея - двете котките да се поддават зад надписа)

Напътствия относно профилната снимка, кавъра и ИГ профила - за профилна снимка ще сложим логото. За кавър може да разиграете нещо с двете котки по ваше желание. Долу в дясно едно под друго или долу по дължина на кавъра да се сложат фейсбук и инстаграм профилите.

Напътствия относно постовете - Тъй като в момента поствам рандом снимки взети от някъде (виж фб страницата ми), искам да направим постовете да са по-интересни и брандирани. Какво имам предвид? Най-лесно е да погледнете тази фейсбук страница. Трябва да е нещо подобно.
Давам и втора идея, която много ми харесва с тази снимка - ЦЪК. Идеята е да заложим готин фон и логото долу в центъра.

Ако имате въпроси, можете да ми пишете тук или на ЛС.

Награда - 140лв
 
veselata-stranicka.png

paper12.png

cat.png
 
Мисля, че ако сложите два реда текст - „ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“, ще има повече участници.
Аз споменах по-горе, но никой не забеляза, правилата са си правила все пак.
На практика конкурса не е организиран по правилата, много спорове имаше по тази тема и на края админите решиха:

Конкурси за Лого - Вече само с гарантирани награди!
 
Очаква се обявяването на победител, за което не е посочена дата, така, че може и да е другата година по същото време ;)
 
Има избрано лого от темата и очаквам до понеделник да се коригират някои дреболии. Ако не се случи, ще избера логото на друг участник. А ако се случи - ще обявя победителя.
 

Горе