лого дизайн Photoshop etc...

От: лого

на ръка не пиша по този начин бъди сигурен просто от бързане съм объркал копчетата
 
От: лого дизайн Photoshop etc...

ето още нещо което сътворих това доближава ли се според Вас до понятието лого ?
 
От: лого дизайн Photoshop etc...

Определено, не! :) Не знам един човек какъв вкус трябва да има за да му хареса това така наречено "Лого"!
 
От: лого дизайн Photoshop etc...

е лого за някаква браузърна игра ... или някой фентъзи форум може би ?
 
От: лого дизайн Photoshop etc...

Ако ще да е и за въображението ми .. пак ти казвам, че си далеч от това което трябва да бъде. :) Та то за това какви умения ми трябват? - Да изтегля една картинка на която има глава на дракон и пише лого, а аз да добавя Original, ами сорка брат, но по-добре се откажи от това.. Има неща, които не са за всеки .. :)
 
От: лого дизайн Photoshop etc...

е лого за някаква браузърна игра ... или някой фентъзи форум може би ?

Разгледай конкурентни сайтове и си създай някаква идея.
 
От: лого дизайн Photoshop etc...

okey ще поразровя това онова но искам да отбележа че дракона е изцяло авторски иначе не бих му слагал надпис оригинал ;)
 
От: лого дизайн Photoshop etc...

Весела тема да му се невиди, даже псуванье няма :) .

Като видях двете лога си рекох че малко дете с потенциал е нарисувало на ръка с Brush-а думата 'лого', после другите 2 картинки показаха че юзърът просто БЪРКА ЖАНРА.
Демек художник е, не дизайнер :) .

Та единствената ми препоръка: веб дизайнът и специално логата са съвсем различна дисциплина със своите правила, традиции, па и тенденции ако щеш. Средата и предназначението са различни. Просто се запознай с материята и тогаз решавай дали ти е интересно и как точно да приложиш таланта си в сферата.
 
От: лого дизайн Photoshop etc...

най-сетне някой с конкретен съвет и препоръка не че не получавах и по-рано такива
 

Горе