Конкурс за: лого за сайт в криптосферата

Краен срок: 03.01.2017

Здравейте! Датата е 2018, нали? Имам желание да участвам, че досега не съм участвал в конкурс :), а и напоследък се занимавам с едни неща свързани с крипто сферата и ако имам време ще кача материали.
 
kIZOHyd.png
 
EDIT: Малко промени, че нещо не ми радваше окото.

OOPdq5Lh.png


sign_mockup_1080.png


nLAEi2Sh.png
 
Последно редактирано:
Здравейте! Датата е 2018, нали? Имам желание да участвам, че досега не съм участвал в конкурс :), а и напоследък се занимавам с едни неща свързани с крипто сферата и ако имам време ще кача материали.
Да, датата е е 2018.
 
4.jpg
 
cs.jpg
 
Последно редактирано:
coinc.jpg
 
Последно редактирано:
Проблем ли е ако предложенията са сходни с такива на предишни участници? Защото докато се наканя и започвам да виждам много близки до моя замисъл неща, :D
 
Златните предложения са цигански за мен. Моля Ви да промените посоката.
Цветовете може да са всякакви ако проблема е във цвета. Но направих златни защото какво ако не златото е символ на богатство...
 
Ти искаш стандартно сток лого, да си като всички останали, ето ти още няколко модификации на монетата, повече по тая концепция няма да ремонтирам. Можеш да го приемеш като ези и тура. Ама щом искаш елементарно стандартно стилизирано някакво с буквички и обекти, мдобре.
7bSjbWe.jpg

c7a3eef4-dda9-4d8e-a226-ef545d311374

c7a3eef4-dda9-4d8e-a226-ef545d311374
8upAkTu.jpg

YfonMVM.jpg
 
Ето и от мен два варианта в няколко комбинации. Извинявам се за златните части, но точно заради тях бях решил да участвам в конкурса. :D
5FnlORf.png

XV0IX

open
 
Последно редактирано:

Горе