Конкурс за: лого за vpnfacts.com

GeorgeG

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Нужно ми е ново лого за vpnfacts.com - сайт, в който ще се говори за интернет сигурност, vpn-и, туториали, гайдове и т.н.

Логото да бъде векторно.

Другото оставям на вашето въображение.

Начало на конкурса 23.06.2017г.
Край на конкурса 01.07.2017г.
Обявяване на победител до 02.07.2017г.

Награда100лв.

Запознат съм с правилата, наградата е гарантирана.

Плащане: PayPal.

Успех.
 
Здавейте, ето моето предложение:
lWvGEB.jpg
VMvnEy.jpg
nWL6E5.jpg
 
здравейте. благодаря за предложенията до момента.

по-подходяща би била по-изчистена / професионална версия. Идеята на VPN-а e да вдъхва доверие на първо място.

към момента най-ми допада версията на @EGraphix (само не мога да разбера символизма на иконата)
 
@stoineff това с мрежите ми харесва, но някак седи във въздуха и долу някак не ми е подреден на фактс шрифта

@esvelkov това с щита е интересно, допада ми иконата, но типографитята хич не ми се връзва
 
@stoineff това с мрежите ми харесва, но някак седи във въздуха и долу някак не ми е подреден на фактс шрифта

@esvelkov това с щита е интересно, допада ми иконата, но типографитята хич не ми се връзва

Ще опитам да го подредя и да го постегна :)
 
@stoineff това с мрежите ми харесва, но някак седи във въздуха и долу някак не ми е подреден на фактс шрифта

@esvelkov това с щита е интересно, допада ми иконата, но типографитята хич не ми се връзва

За съжаление уикенда ме нямаше у дома и нямаше как да работя по логото. Но винаги може да се редактира, ако бъда избран за победител! :)
 

Горе