Конкурс за: лого за vpnfacts.com

Да, малко не съобразих датите с уикенда.

Благодаря на всички участвали.

Разгледахме всички участвали и няма предложение, което да е категорично по-добро от останалите (поне без доработка).

За момента логата, които най-ни допаднаха са предложението на @esvelkov и доработената идея която е подобна на @stoineff

За това решихме, че конкура печели @esvelkov , но ще има още две награди - за @stoineff и @tripledeuce , моля да ми пишат за да уточним детайлите на лично съобщение.

Благодаря и хубав ден
 
Само аз ли имам очи да видя, че @red е сътворил просто шедьовър. Няма и капка тривиалност в първото му предложение и определено се отличава от останалите. Честито на спечелилите, но в моите очи има друг победител.
 
Само аз ли имам очи да видя, че @red е сътворил просто шедьовър. Няма и капка тривиалност в първото му предложение и определено се отличава от останалите. Честито на спечелилите, но в моите очи има друг победител.
Да, предложението на Ред и другите включили се в конкурса също са добри, за което им благодаря. За съжаление ако всички са с награда, няма да е конкурс :) Скоро ще има конкурс за друго лого, така че може да се включите отоново.
 

Горе