Конкурс за: лого на mountain-huts.com

mh1.png



mh2.png
 
Дойде и краят на конкурса. Въпреки скромната награда се събраха доста предложения, дори повече отколкото очаквах, за което искам да благодаря на всички за отделеното време и положените усилия! След известно чудене между 3-4 варианта, в крайна сметка избрах предложението на @stoineff

Надявам се това лого да помогне за популяризиране на идеята. Определено ми харесва.

Благодаря още веднъж на всички и ви желая успехи!


Поздрави,
Радо
 

Прикачени файлове

  • 22007338_837369066444205_5772383745638084642_n.png
    22007338_837369066444205_5772383745638084642_n.png
    22.3 KB · Преглеждания: 30
Дойде и краят на конкурса. Въпреки скромната награда се събраха доста предложения, дори повече отколкото очаквах, за което искам да благодаря на всички за отделеното време и положените усилия! След известно чудене между 3-4 варианта, в крайна сметка избрах предложението на @stoineff

Надявам се това лого да помогне за популяризиране на идеята. Определено ми харесва.

Благодаря още веднъж на всички и ви желая успехи!


Поздрави,
Радо

Благодаря за наградата и хубавия конкурс! Мисля, че позитивното отношение и дух на този конкурс показа ясно, че всеки един дизайнер във форума би се раздал, стига да се вдъхнови от идеята на съответния проект.

Освен състезанието и наградата (всеки иска да спечели и пари), има много други фактори (популярност, портфолио, комуникация с нови клиенти), които мотивират хората тук да работят (и то добре).

Надявам се да има много конкурси, които да се провеждат в същата креативна и спокойна среда.
 
Честито и от мен на stoineff! Успех на проекта, изглежда доста интересен и предполагам (даже съм сигурен), че и аз ще го ползвам!
 
Честито и от мен!
Изключително силен конкурс на фона на малката сума, това се случва рядко, но може би защото темата е на сърцето на повечето;)
 

Горе