май гугъл полудя ахахах

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
В моята геймблинг ниша .. от нова година гугъл полудя.. всички сайтове където бяха топ и купуват постоянно линкове от медии са ударени последния месец.. и моя уеб сайт е ударен и ту се появява на 6-7 страница ту изчезва.. другите топ сайтове също са 5-6 страница.. 1-2 страница е пълна с глупости.. някакви фейсбук групи.. новинарски сайтове.. някакви спам сайтове.. само 1-ва и 2-ра позиция не се пипат.. те си седят бетон .. всички другите от 3-та позиция нагоре си денси през 1 час.. след всяка проверка виждам нови и нови сайтове на топ позиции.. и това е почти цялата геймблинг ниша така..

при вас има ли нещо подобно?
 
Да н'ти пука. Най-важното е като правиш сайт, да го правиш тъй че хората да го оценяват максимално добре, а мнението на Гугъл почти не трябва да те интересува.
 
Да н'ти пука. Най-важното е като правиш сайт, да го правиш тъй че хората да го оценяват максимално добре, а мнението на Гугъл почти не трябва да те интересува.
Аз правя сайтове за гугъл ахахаха , щото в тази ниша няма какво много да се прави за хората, освен информативно, друго какво може да се прави? Нямам бюджет да стана новинарски сайт и да пиша всеки ден 50 статии.. а е тъпо да пускам прогнози и да пускам реклами на букита.. нали печелиш от загубата на хората, тогава защо даваш прогнози? това си е чиста измама ахаахха
 
Може нещата да си дойдат на място, нека малко потанцуват :D:D:D
 
Последно редактирано:
Вече десет години ви разправям, че спама му е майката и паричките. Всички останали глупости за уникалност са само да ви губят времето.
бате, точно така е , всичко е глупост особенно пък уникалност на текст.. най важния фактор са беклинковете.. вече там може да има някакви специални критерии.. и особенно трудно беше да се индексират беклинковете последната 1-2 години.. самостоятелно почти е невъзможност някой беклинк да се индексира освен ако не е от медия.. и затова тези с бюджети си купуват такива линкове и се класират..
 
Да, това е нормално. Microsoft от много по-рано го правят. А пък ABV са първенци тук. :D Сигурен съм, че е добре упоменато в общите им условия. А и сега с този GDPR още повече сигурно е нужно да има такова чудо. ;)
 
Да, това е нормално. Microsoft от много по-рано го правят. А пък ABV са първенци тук. :D Сигурен съм, че е добре упоменато в общите им условия. А и сега с този GDPR още повече сигурно е нужно да има такова чудо. ;)
Или искат активност, или просто не им идва в повече употребата на ресурси, което е възможно, защото както пише в статията, която е превод - гугъл станал жертва на собствената си популярност, което е възможно според мен.
Тъй, или иначе става въпрос и за механично пространство, аз например на телефона напълних безплатния драйв капацитет за няколко седмици.
 

Горе