малко по-специфичен въпрос

gugenceto

New Member
Здравейте хора.Имам идея за моя блог знам че може да се усъществи но точно как се надявам вие да ми отговорите.Искам да направя хедър но в него да има един вид вградено меню към най-важните страници в моя блог,а останалите да си бъдат острани в стандартно.И ако ми препоръчате някоя програма за правене на бутони ще съм ви ужасно благодарна.Благодаря предварително.:):) надявам се да не съм ви объркала много :wink::wink:
 
От: малко по-специфичен въпрос

Сваляш си темплейта от блогер панела, пускаш го на notepad++ и променяш кода.
 
От: малко по-специфичен въпрос

Сваляш си темплейта от блогер панела, пускаш го на notepad++ и променяш кода.

Ами ако е на WP??? Все повече взема да ми се харесва подписа на ktomov...
 
От: малко по-специфичен въпрос

Да имате нещо маалко по-просто от notepad + + или да имате идея дали това може да се направи с фотошоп или флаш????:(:(:(
 
От: малко по-специфичен въпрос

Здравей,
Ако си мааалко по-детайлна в обясненията си какво искаш да постигнеш, може би ще можем да ти помогнем. Така трябва да гадаем.

Трябва ти програма да си 'нарисуваш' ' лого' , бутони и менюта на сайта ти ли? - за това фотошоп върши чудесна работа. А как ще ги вградиш после? Можеш ли да редактираш кода на сайта? На каква платформа /wordpress, blogger, etc?/ ти е блога? ..
 
От: малко по-специфичен въпрос

Блога ми е на blogger.Проблема наистина е как ще вградя бутоните и менютата.....
 
От: малко по-специфичен въпрос

Ами ако е на WP??? Все повече взема да ми се харесва подписа на ktomov...
Кое на подписа му ти хареса все повече? Ти видя ли, че темата е пусната в раздела на блоггер?
 
От: малко по-специфичен въпрос

Блога ми е на blogger.Проблема наистина е как ще вградя бутоните и менютата.....

Дай сайта и ще ти кажем, попринцип от дизайн> можеш да пуснеш страници например или текст и в него да бутнеш с a href линкове и да ги подредиш, но зависи от темплейта, дай да видим тоя темплейт, пък ако нещо темплейта ти куца, препоръчвам да идеш тук:
wwww.btemplates.com - ще намериш всичко, което ти трябва.
 

Горе